reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Co wy macie dziś z napoleonkami ? :D wszystkie o napoleonkach... aż mi język lata...:zawstydzona/y: A mi nie wolno...:(
Dlaczego zawsze tak jest że jak czegoś nie wolno to najbardziej się chce?:dry: :-p
Ale mam za to gołąbki, o :-p
 
reklama
futurystka to miłego podglądania Ja teraz nie wiem kiedy będę mogła zobaczyć malucha :-)

Kurczaczek a nie możecie zerwać umowy? Taka brygada to do kitu ani przed nimi ani za nimi :sorry2:

Morela a nie przejmuj się ...było ciacho? Było , więc mieli co jeść. A co do tego ubierania to ma tupet heh

brownagula mmm zupka szczawiowa :-) pychotka. Jaki w końcu kupiłaś ten szczaw? pewnie w słoiczku...ja mam jeszcze chyba jeden od mamy gdzieś w piwnicy ;-)

gwiazdeczka ooo lodów bezowych nie jadłam :-)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale błogo mi było mmm, przekimałam z 2 godzinki na wyrku z kocicą moją...przytuliła mi się do ręki i tak spałyśmy...przed chwilą luby był na kawie, której nie ma :-D zapomniał biedak i też nie kupił...teraz makaronik robię i sosik do tego z mięsem...bo znudziły nam się ziemniaki...poza tym nie dobre są...A co ja bym zjadła? Dalej lody czekoladowe, dalej gofra ...ostatnio mam manie na punkcie kanapek z wedlina i papryka ze sloika :-) Już chyba 3 takie wieksze opedzlowałam sama , pycha :-)
 
Diabliczko jadlam takie lody na wakacjach na Majorce.. tylko ciekawe gdzie je tutaj znajde.. ale napisalam do meza zeby mi kupil jakies dobre lody to bede miala na obiad :-)
 
Nie wiem jeszcze dokladnie co zrobie z ta sytuacja na uczelni. Na pewno tego nie pozostawie bez echa, bo wiem, ze sa inne kobiety w ciazy, ktore rowniez studiuja i pewnie jeszcze niejedna bedzie w historii uczelni. A poza tym tak jak mowilam nie wyobrazam sobie, gdyby cos sie stalo....Kto by mi zycie dziecka przywrocil!!! Ale sa tez i fajni ludzie na studiach, bo starosta roku wyslala mi smsa z zapytaniem jak sie czuje i ze pomoze mi sie tym zajac plus wiele osob wypowiedzialo sie na ten temat na forum i pytalo sie jak sie czuje. Zreszta kolezanki probowaly mnie chronic i doslownie zaslaniac swoim cialem. Dla mnie to byl horror! Zalujcie, ze mnie nie widzialyscie jak sie rzucilam na tych ludzi. Jednak instynkt matki to bardzo potezna rzecz! Naprawde gdyby ktos mnie dotknal wtedy jeszcze raz zaje....bym na miejscu bez mrugniecia okiem. Maz sie smial potem (choc wcale do zartow mu nie bylo), ze bede chodzic z mieczem samuraja na egz i mowic to co kto pierwszy do mnie podejdzie ;).

Dzisiaj mialam istny dzien slodkosci :) kolega przywiozl kremowki i eklerki, maz kupil dwa rodzaje ciasta i paczki...nie moge juz patrzec na slodkie!
 
readerle wooow a gdzie takie kupić ? Mniam

Zrobiłam zdjęcie naszego cudnego akwarium i podłączyłam telefon do laptopka żeby przejrzeć i kasować niepotrzebne...co się okazało potem że wszystko poszło w p... no szlag mnie zaraz trafi...najgorzej mi szkoda filmików z robalem jak szalał w brzuszku :-:)-:)-( taka jestem zła na siebie jak nic :angry::angry::angry: Nie wiem nawet kiedy to poleciało :( ehhh smutno mi jak nie wiem bo codziennie puszczałam sobie i patrzyłam jak bryka...a cipa ze mnie że akurat tego nie zrzuciłam na kompa...
 
reklama
Do góry