reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Skodzia - ja mam ogromną gondolę jak na gondole i całe szczęście bo mój wypełnia ją już prawie całkowicie:) nosimy pampersy 4 i ubranka 74... Do pediatry idziemy dopiero na koniec sierpnia a ja się boję czy on nie jest za gruby więc chciałabym go pomierzyć. Ale karmię piersią, to podobno nie można przekarmić ale już sama nie wiem.
Łooo rany :-) Moja Lila praktycznie w tym samym wieku a dopiero 2 tyg temu zaczęła nosić pampersy 2 i to te oryginalne bo inne są na nią jeszcze za wielkie! :szok: Ubranka nosi na 68. Mam gondolę 80 cm i niedługo też już się nie będzie mieścić :dry: Myślałam, że zimę w niej przejeździ ale się taka długa urodziła i masz :-D
 
reklama
My tez mamy chrzciny 21.09 i szukam powoli jakiegoś ubrania, nie wiem czy na lekko jeszcze szukać, czy takiego cieplejszych... Ale na pewno nie kupię garnituru, ewentualnie spodenki jakieś wizytówki, koszule i na to kamizelkę, ale taka sweterkowa, bądz poprostu sweterek jak będzie jeszcze chłodniej. I strasznie nie podobają mi się te kaszkiety na głowę dla bobo.
Igorek teraz nosi 68 i 3 pampersy, natomiast Zuza w jego wieku nosila już 74 i 4. Oj była prawdziwym pulpecikiem. Nawet dostałam ochrzan od pediatry ze dziecko przekarmiam, a jak jej powiedziałam ze mała na piersi to mnie przeprosila. Jak tylko Zuza zaczęła sama smigac, to się taka chudzinka zrobiła, do tego wysoka, ze ciężko mi było na nią spodnie dostać, a nie lubię jak dzieciom na tylku wiszą :)
 
Chciałam podejrzeć na necie co to za film ten Babyblues i niechcący przeczytałam jak się skończy:dry:
Stasiu nosi ubranka 74 pampersy 3, 4 tez by były już dobre.

Masaż oczka i kropelki na razie pomogły - oczko mniej ropieje :D Może obejdzie się bez okulisty:)

Ja słyszę często od znajomych mam: Kobieto nie dawaj mu smoczka bo będzie tak jak z moim - trudno będzie oduczyć. To ja im mówię żeby sobie przypomniały po co swoim dzieciom wciskały ten smoczek :-)
 
wysłałam Izie listę do forum zamkniętego, nikt więcej się nie zgłosił, więc wysłałam tak jak było,
dzisiaj idziemy do lekarza, jak nas zważy to też napiszę jakie rozmiary u nas.
 
A ja myślałam że mój jest duży. Ma 2,5 miesiąca, nosimy 62/68 i pampersy 3, waży już coś koło 6,5kg.

AGI szkoda że przeczytalas zakończenie :rolleyes:
 
Martyyyna - Twoja to zostanie chyba modelką jak taka wysoka z niej chudzina:)

Kasia.artwik - to u mnie jak z Twoją Zuzą, też pulpicik i boję się, że przekarmiam ale co zrobić jak ciągle głodny:) i szukam dokładnie takiego samego ubranka jak Ty:) myślę że kamizelka sweterkowa będzie super na wrzesień i kaszkiecik też mi się marzy, chociaż mój nie umie "chodzić" a czapkach bo po minucie czapka złazi z głowy tak się ciągle wije. Ale ubranka jeszcze nie kupuję bo nie jestem w stanie przewidzieć rozmiaru. Wydaje mi się że już nie rośnie tak błyskawicznie ale do wrzesńia w końcu jeszcze trochę czasu.
 
Moj tez ledwo w gondoli sie miesci. Kupilismy juz spacerowke bo na jesien pewnie sie przyda. Moj nosi 74 , pampersy 3 i wazy 7300.
My chrzcilismy juz i maly byl ubrany w biale body krotki rekaw, biale spodenki i buciki a sweterek mial blekitny.
 
reklama
A mówią że te gondole starczaja na pół roku:-)
U nas grzmi i wielka wichura się zerwała a mój mały właśnie zasnął na bujawce ogrodowej... Nie mam serca go budzić, przykryłam kocykiem i zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
 
Do góry