reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2022

reklama
Witam mamuśki 😍
 

Załączniki

  • Resized_20210906_143236.jpeg
    Resized_20210906_143236.jpeg
    143,4 KB · Wyświetleń: 116
Witam się dziewczyny ponownie, niedawno byłam na lutowych mamach, ale ciąża zakończyła się 12 lipca łyżeczkowniem 😔
13 sierpnia dostałam pierwszy okres po zabiegu ,było to dość długie krwawienie.
No i tak dzisiaj trafiam tutaj po przeprowadzonym dzisiaj rano teście ciążowym który oczywiście pokazał dwie krechy, nie ukrywam że byłam zaskoczona bo był to tzw zloty strzał 😅 oczywiście powinnam dłużej odczekać po zabiegu ,tak że zastanawiam sie teraz czy ciąża się utrzyma. Pozdrawiam was serdecznie
 

Załączniki

  • received_614215390008365.jpeg
    received_614215390008365.jpeg
    20,5 KB · Wyświetleń: 96
Hej dziewczyny! Jak sie czujecie w tych pierwszych tygodniach? Macie jakies objawy ciazy? Mdlosci,bolacy brzuch? Ja poki co jestem po wizycie w 5t3d ciazy i nie bylo jeszcze skcji serca. Dzis jestem w 7t1d i troche sie martwie bo nie mam zadnych boli w podbrzuszu...czy ktoras z Wad tez tak ma?
 
reklama
Hej dziewczyny! Jak sie czujecie w tych pierwszych tygodniach? Macie jakies objawy ciazy? Mdlosci,bolacy brzuch? Ja poki co jestem po wizycie w 5t3d ciazy i nie bylo jeszcze skcji serca. Dzis jestem w 7t1d i troche sie martwie bo nie mam zadnych boli w podbrzuszu...czy ktoras z Wad tez tak ma?
Mnie skolei ciągle pobolewa brzuch, jakbym miała dostać okres takie uczucie,dość męczące bo niekiedy po każdym skorzystaniu z toalety odczuwam ból i muszę zwinąć się w kłębek albo usiąść jeśli jestem poza domem dziś byłam u lekarza powiedział że to normalne bo wszystko się rozciąga i przygotowuje i że bóle to się dopiero zaczną. Także nie nie wiem mam zerowe doświadczenie bo to moja 1 sza ciąża, serduszko biję jak dzwon jestem w 6+5 tyg. Ale każda ciąża jest inna bo jak czytam opinie kobiet to co ciąża to inne objawy. Zapytaj lekarza jak będziesz na wizycie jak on to widzi czy te bóle muszą być czy to nie każda kobieta ma
 
Do góry