reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w kuchni... czyli co serwujemy...

reklama
a u nas krupniczek - bo Wojtek bedzie debiutował z ta zupka wczoraj był kalafiorek z bułeczka i masełkiem - zjedzony przez nasza trójke z apetytem a niedziele był rosołek i tez wszyscy sie objedlismy - Wojtaszek az sie trzesie do naszego jedzenia teraz jak daje słoiczek to musze dogotowac warzywka bo inaczej nie chce
 
Wczoraj i przedwczoraj Jasio dostal nasz "dorosly" rosol :-) Oczywiscie mu smakowal :-)
Przerobie go na krupnik i tez dostanie :tak:
 
macie jakies przepisy na zakaski,przystawki?szykuje menu na urodziny Majki.uwielbiam gotowanie ale nie mam czasu na kombinacje wiec plis wspomozcie swa inwencja
 
Dziewczyny, znacie przepisy na przetwory z głową, czyli takie co powinny się zjeść? Jakieś sosy np? No a poza tym na tanie i smaczne dania. Bo ja oszczędzać żywieniowo musiałam jakiś czas temu, teraz się rozpasałam i nie powiem, żebym cokolwiek pamietała...
 
czyżby wszystkie majówki na głodówkach były????:szok::-D
nie pichcicie?
mi też się nie chce w te upały... ciągle coś "lajt"...
 
reklama
Dziewczyny podbijam wątek, bo jak najbardziej odpowiedzni teraz okres ;-) Błagam, napiszcie jakies przepisy na fajne sałatki co by sie nadawały na wigilię... robię zwykłą jażynową, z tuńczykiem, i z kurczakiem a'la gyros na I dzień świąt... chciałabym zrobić jeszcze jakąś "nowość" i zaskoczyć rodzinkę, bo tradycja tradycją, ale cos nowego też by sie przydało :tak: także proszę, piszcie jakieś sprawdzone i pyszniutkie przepisy sałatkowe :-)
 
Do góry