reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

Ja w czwartek wracam do uk i odrazu umawiam sie na wizyte do midwife-pewnie dopiero w przyszlym tygodniu mnie przyjmie bo ona raz w tygodniu jest u mnie w przychodni, ciekawa jestem jak traktuja tu kolejna ciaze bo pierwsza byla wysokiego ryzyka
 
reklama
Witam. Ja dołączę do mamuś w UK ale dopiero po porodzie i z dzidzią na rękach:-) Jak na razie mój mąż mieszka i pracuje w UK a ja z córkę jestem w PL ale chcę do niego dołączyć. Mam nadzieję że mój plan się powiedzie i w końcu będziemy tworzyć normalną rodzinę a nie tylko od święta i z dojazdu.
 
Witam nowe mamusie :happy2:

Paula doskonale Cię rozumiem, ja wytrzymałam bez mojego męża 10 dni i to ledwo ledwo ;-) On wyjechał 9 a ja zaraz zamówiłam bilety dla siebie i córci na 19 ;-) Dałam mu "aż" tyle czasu na załatwienie wszystkiego :-D
Córcia miała wtedy roczek :happy2:

Umówiłam się na wizytę u midwife na poniedziałek, myślałam że lekarka założy mi kartę ciąży na ostatniej wizycie, jednak okazało się że to zajęcie midwife ;-) A kolejna wizyta u lekarza i usg 14.10 :happy2:

Mamusia Blaneczki mieszkamy jakieś 20 mil od siebie :-D Gdzie planujesz rodzić? Mnie kazali wybrać między Coventry a Warwick.

Córeczki rodziłaś w UK? Jak wrażenia?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.
Joanna23- To chyba nas jest wiecej bo ja jestem z Rugby, czyli niedaleko Coventry. Rodzic bede w Leicester w General Hospital. Jest to moj wybor - i troszke bede miala jezdzenia na badania bo wszystko musze miec tam robione. Leicester nie ma podpisanej umowy z Rugby wiec wszystko musze miec robione pod ich region. Ale to nic. Rodzilam w Coventry i w Leicester i zdecydowanie wole General Hospital.
Co do wyboru szpitala to masz wolna reke. Nie moga Ci narzucic szpitala, to jest Twoj wybor. A powiedzieli Ci ze masz Coventry i Warwick do wyboru bo maja z nimi podpisane umowy i wszystkie badania poprzez to masz na miejscu. Takze jesli masz ochote rodzic gdzies indziej to nic nie stoi na przeszkodzie.

Co do wrazenia porodu... ja swoje dzieci rodzilam w uk i tylko moge Ci powiedziec jak tu bylo, nie mam porownania jak to sie odbywa w PL...
Ale jak dla mnie-opieka super (mowie o Leicester) traktowanie rodzacej jest osobowe a nie przedmiotowe... jedynie co moge zarzucic to to ze nie odpoczniesz po porodzie... ja wyszlam juz ze szpitala 7 godzin po porodzie :-D.. jakos przezylam :-D (no ale to wszystko zalezy pewnie od tego jak bardzo zajeci sa i potrzebuja lozek)

Ja wciaz czekam na date pierwszego scanu... ale juz udalo mi sie uslyszec bicie serduszka mojego dzidziusia!!!:-) kupilam sobie urzadzenie (doppler) do sluchania serca dziecka i juz udalo mi sie je uslyszec..
Przynajmniej tyle dobrego.. i dalej pozostaje mi czekanie na scan..

 
Hej hej ;-)
Witam. Ja dołączę do mamuś w UK ale dopiero po porodzie i z dzidzią na rękach:-) Jak na razie mój mąż mieszka i pracuje w UK a ja z córkę jestem w PL ale chcę do niego dołączyć. Mam nadzieję że mój plan się powiedzie i w końcu będziemy tworzyć normalną rodzinę a nie tylko od święta i z dojazdu.
Hej Paula oby bylo tak jak chcesz bo zycie w rozlace to cos strasznego tesknota i rozbicie:sorry2:..a w jaka czesc Anglii sie wybierasz?!;-)

Umówiłam się na wizytę u midwife na poniedziałek, myślałam że lekarka założy mi kartę ciąży na ostatniej wizycie, jednak okazało się że to zajęcie midwife ;-) A kolejna wizyta u lekarza i usg 14.10 :happy2:

Mamusia Blaneczki mieszkamy jakieś 20 mil od siebie :-D Gdzie planujesz rodzić? Mnie kazali wybrać między Coventry a Warwick.
Córeczki rodziłaś w UK? Jak wrażenia?
Ja wizyte mam na pobieranie krwi 16.10:rofl2: karte juz mam zalozona bo mam bardzo fajna konkretna midwife super babeczka :tak::tak::tak:bardzo dokladna i co ma zalatwic to zalatwia nie odklada na pozniej jak poprzednia moja :sorry2:
Pierwszy raz dostalam pakiet Bounty :laugh2:fajnie bo duzo znizek i *******ek:-D
Ja rodze w Northampton General Hospital . tu gdzie swoje dwie poprzednie:-p
Oby dwie rodzilam w Uk no wszystko ok oprocz momentu w ktorym powinni zostawic Cie ze skurczami w szpitalu a nie odsylac do domu :sorry2:bo drugim razem jak wrocilam to prawie jessi urodzilam w domu w wannie :no: teraz rozwazamy z mezem porod w domu w basenie z polozna -lub na epiduralu to ja bym wolala :tak:ale sie okaze

jedynie co moge zarzucic to to ze nie odpoczniesz po porodzie... ja wyszlam juz ze szpitala 7 godzin po porodzie :-D.. jakos przezylam :-D (no ale to wszystko zalezy pewnie od tego jak bardzo zajeci sa i potrzebuja lozek)

Ja wciaz czekam na date pierwszego scanu... ale juz udalo mi sie uslyszec bicie serduszka mojego dzidziusia!!!:-) kupilam sobie urzadzenie (doppler) do sluchania serca dziecka i juz udalo mi sie je uslyszec..
Przynajmniej tyle dobrego.. i dalej pozostaje mi czekanie na scan..
ja zawsze wychodze na drugi dzien czyli mam te 24h w szpitalu bo ja jestem pod scisla obserwacja z racji grupy krwi a rh- i musza mi badac czesto krew po porodzie;-) ja scana mam 11 listopada strasznie pozno wiec dlatego zdecydowalam pojsc do Polskiego Ginekologa tutak w Wellingborough za 100funtow prywatnie przyjmuje raz na dwa tygodnie zobacze kto tam jest i gdzie jest i czy ciaza sie dobrze rozwija i obliczy mi termin porodu ;-)bo narazie mam taki przyblizony na oko bo nie pamietam miesiaczki kiedy mialam :szok::-Dktorego sierpnia:zawstydzona/y:


Ogolnie to jestem w szoku ze tak szybko wysluchalas swojego dziecka serduszko ?!:baffled::sorry2: bo jeszcze nie dawno mowili i pisali ze dopiero po 14 tygodniu mozna szukac i probowac i to tez nie koniecznie ;-)
 
Planuje isc do polskiego ginekologa w Rugby ale tylko po to aby wczesniej poznac plec dziecka :-).. tylko zastanawiam sie kiedy...(fakt ze taka wizyta troche kosztuje...) no ale ze mam dwie dziewczynki i chcialabym teraz chlopca to jestem bardzo ciekawa czy tym razem sie udalo :-)

 
reklama
To sytuacja wyglada identycznie jak u mnie hah i pewnie ten sam lekarz przyjmuje tam bo on u nas co dwa tygodnie jest. Pierwsza wizyta 100 a kolejne jak chcesz prowadzic u niego ciaze 80f raz na miesiac. Moja szwagierka byla u lekarza w 13 tyg jej powiedzial dziewczynka
 
Do góry