reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

Monaadams moja znajoma byla wczoraj na scanie zeby poznac plec i placila 39f w tym sprawdzili serduszko zrobili kilka najwazniejszych pomiarow przelaczyla kilka razy na 4d zeby zobaczyli buzke i dostali zdjecia. Mysle ze sie oplaca. w tej klinice co z nia znalazlysmy to to umawia sie na wizyte przez internet i jest dokladnie kazdy pakiet opisany ten co ona byla niby tylko plec ale jest napisane ze sprawdzaja jesCze kilka rzeczy ;)

Kurcze to nieciekawie z ta twoja polozna ze jeszcze nie wyslala twoich papierow bo juz powinas miec pierwszy scan albo chociaz list ze szpitala kiedy sie odbedzie bo to juz 11 tyd idzie.
 
reklama
Monaadams jak synek pojdzie spac to sprawdze na kompie jak sie nazywa klinika bo widzialam ze te kliniki w calej uk sa. Podesle link jak z kompa bede korzystac bo teraz jestem na telefonie.
 
Prosze macie tutaj strone tej kilniki.

Private Pregnancy Scans, Ultrasound Baby Scan – Ultrasound-Direct.com

tam musicie wchodzic w kazdy pakiet I bedzie dokaldnie opisane co zawiera.
znajoma o ktorej pisalam byla na just gender I mowila ze pokazli jej buzke tez na 4d I zrobili dwa zjdecia, plus mierzyli sprawdzali stan zdrowia dziecka... wiec mysle ze za 39f sie opalca jezeli w u was w szpitalach nie mowia jaka plec. bo przeciez polowkowe robia wiec czy zdrowe napewno sie dowiecie.
ja dzisiaj list dostalam ze spzitala ze mam scan na 23 grudnia wiec jak narazie rezygnuje z tego prywatnego bo u nas w szpitalu mowia co bedzie no chyba ze dzidzia nie pokaze to wtedy bedziemy szli prywatnie jeszcze w styczniu.
 
marteczka844-dziekuje za linka. Ja bylam na scanie windows to the womb.. czyli inna klinika... faktycznie ta co tu przedstawiłaś ma ciekawe oferty... dziekuje:-)

 
Ciekawie wygląda ta oferta :tak:

Ja myślałam żeby do PL sobie polecieć na weekend, iść do swojego polskiego gina na usg itd, ale w tej cenie co oni proponują w tym linku chyba z wyjazdem bym się nie zmieściła.... ;-)

Mnie dzisiaj przyszło pismą z wizytą na usg, 4 listopad, hmmm, zastanawiam się czy nie zadzwonić i przełożyć jej na wcześniej... 4-go będzie wg om 12 tydzień 6 dzień...
 
Mamusia blaneczki just gender kosztuje 39f ale ten gender ma lepsza oferte ;)
Joanna chyba nie ma sensu leciecdo pl tylko na scan. Pozno masz pierwsze usg moze jednak zadzwon i staraj sie umowic wczesniej ja w pierwszej ciazy bylam 10tyd6d na pierwszyn usg a teraz mialam juz 10tyd1 d wiec szybko ;)
 
reklama
Do góry