reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

No paulina przestala się jakoś udzielać ale juz maluchy z nia sa bo chyba cc miala wyznaczone.ja zla bo trafilam na innego konsultanta ktory zmienił zdanie co do wywolania ,wiec czekamy może poratuje mnie moja położna bo te co na wizytach domowych mam ciagle sie zmieniaja.Taka pogod pod psem dziś w zoraj cieplo slonce a dzis tempetatura spadła o polowe i pada.
 
reklama
Ah u nas tez pogoda pod psem. Nic mi sie nie chce. Mam totalnego lenia. Moze jutro bedzie lepiej ;-) juz tak bardzo chcialabym urodzic. .. meczy mnie wszystko. Z drugiej strony mala jest jeszcze mala wiec niech sobie rosnie. .. pojutrze zaczynam 39 tydz. A oznak porodu brak. Ah.. no ale nacieszam sie jeszcze wzglednym spokojem ;-) bo teraz mam dwojke a pozniej bedzie trojka.
 
Hej wpadlam tylko na chwile. Chcialam sie tylko pochwalic ze maluchy sa juz na swiecie. 17 kwietnia o godz 6.30 rano odeszy mi wody, a 18 kwietnia urodzilam silami natury dwoch zdrowych chlopaczkow.

Aleksander - 2670g i 46cm godz. 3.37
Leon - 2420g i 47 cm godz. 4.02

Po 3 dniach wyszlismy ze szpitala, uczymy sie wszystkiego, chwilami jest ciezko ale dobrze ze mamusia zdazyla przyleciec 16 kwietnia ☺ dzieciaczki wiedzialy co robia. Czasu nie starcza nam na nic. Jak bede miec chwile to wkleje zdjecie trzymam za was kciuki. Nie bylo tak zle a opieka w szpitalu super, nie moglam trafic lepiej. Pozdrawiam was wszystkie.
 
Mi zostalo 3 tyg do terminu nacieszam sie z córką bo czasami sił nie mam na dluzszy spacer bo tak boli mnie wszystko na dole a dziś lepsze samopoczucie, ogólnie to mi ciężko i juz bym chciała porodu zdaje sobie sprawe ze pewnie nie raz za tęsknię za stanem ciazy ale swiadoma decyzja to trzeba dzwignac to ze na nadmiar snu nie bede narzekać:-)szybko maluch rosnie to i i 3 będzie czlowiek roznyslal haha chyba ze sie rozmysle .jutro wizyta domowa u siedzisz i czekasz bo nigdy nie powiedza o ktorej beda ech...u mnie minimalny postep z nocnikowaniem ściąga ubranie siada sika i bijemy brawo:-)ale dzis tylko 3 razy mam nadzieje ze ilosc z dnia na dzien bedzie sie zwiekszac
 
reklama
Do góry