reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

majówkowa chustomania (chusty i nosidła) :)

reklama
ostatnio mi rehabilitantka powiedziała ,że z tym ograniczeniem wagowym w chustach elastycznych to ściema.Że elastyczne są lepsze niż tkane, no chyba że te tkane są z dobrego materiału,ale ciężko u nas takie kupić- bo te najbardziej popularne są za mało ciągliwe..
Ciągnęłyśmy mojego Girasola, dał radę ale ledwo, najlepszy nie jest.Ta azimi z lnem odpada, no a kółkowa jendrulino to też za sztywna..
No i tyle, po co się pytałam o te chusty:DDD
 
Dzisiejszy tekst: zobacz jak sobie dziewczyna fajnie SZMATĘ zawiązała :dry:

Elastyczne znaczy rozciągliwe, skoro tkana potrafi się nieco naciągnąć to 10 kilowca na koniec spaceru obijałabym chyba kolanami :-D

Nie wydaje mi się aby w PL więcej niż garstka osób było na tyle władnych by oceniać chusty.
Akademia Noszenia Dzieci puściło na rynek ledwie 28 doradczyń a sama założycielka nie ma wykształcenia medycznego. U nas to nawet jeszcze nie raczkuje.

Tak myślę ;-)
 
Kamcia Jaś waży ok. 7 kg ale tak jak piszę Hope powinna nam służyć do ok.12kg ostatnio spotkałam znajomą która trzyma dla mnie tkaną,w razie gdybym chciala odkupić:)
Hope hahahahaha dobry tekst:-D
u nas z Jasiem w chuście jestem wręcz atrakcją turystyczną Zamościa- co tam ratusz, co tam starówka, po co oglądać rotundę?! idzie Baba z zawiniętym dzieckiem w tym czymś!
 
chmurko - za zadne pieniadze bym w to cos dziecka nie wlozyla ;) nie patrze nawet na ulozenie dziecka, material, nie czytam opisu...wystarczylo mi to super bezpieczne plastikowe zapinanie. mialam kiedys takie w torebce i jak ja porzadnie napakowalam to sie poprostu te plastiki pourywaly ;)

ostatnio na miescie podszedl do mnie chlopak i wypytywal ile Oskar ma mc. bo kupilby takie nosidlo dla synka, bo widzial cos takiego w kinie na filmie Kac Wegas i stwierdzil ze jest super a nie (cytuje) "zona dziecko w jakis wielki szalik zawija i po miescie chodzi" :D
 
Ostatnia edycja:
chmurka ja tez bym nie włozyła małej w cos takiego, powiem brutalnie: na takich rzeczach nie warto oszczędzać
 
chmurka mnie tylko na widok tej mamy na zdjęciu odrazu zaczął kark i plecy boleć:-( ja dobrze widze, że tam u góry to przechodzi tylko przez szyje mamy?
 
reklama
A co to już się nie chustujecie? To my z wczoraj podpatrzone przez tatę, drzemka i pobudka :-)
zachustowane.jpgz mama  w chuscie.jpg
 
Do góry