reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

majówkowa chustomania (chusty i nosidła) :)

reklama
my się przymierzamy do jakiejś jeszcze chusty w kolorze beżowym, bo tatuś mi się buntuje, czemu on ma nosić w chuście różowej:-D
 
no wiem ze troche drogie, ale maly z wlasnej kieszeni placil :-D
no a poza tym to u nas w zadnym sklepie nie bylo chust, tylko wlasnie te baby bjorn'y. jak narazie sprawdza sie super, zobaczymy jak to bedzie na dluzsza mete ;)
 
Sylwia mamy identyczny tylko czarny:) tyle ze dostalismy wsumie pozyczylismy hehe ale byl nie uzywany wiec jak nowy:) ale bardzo wygodny
 
Fajny temat na tapecie, też myślę nad karuzelką, bo Mała coraz więcej czuwa. Świetne pokazałyście, szkoda że takie drogie. No i zastanawiałam się czy te czarno-białe elemnty mi dziecka nie zahipnotyzują :-D

Dziewczyny od kiedy chustować można malucha? Kamcia kojarzy mi się że pisałaś że jak już główkę będzie trzymać? Podobają mi sie te azimi co Jaipur pokazywałaś, Kamcia Ty zadowolona z niej jesteś? Teraz to chyba gorąco dzieciątku w chuście będzie?:-(
 
amandae , można od urodzenia, ja noszę gdzieś od 2 tygodnia.Jak maluch nie trzyma główki to poprostu wiażesz wiązaniem , które zasłania i podtrzymuje całą główkę(czyli w kołyskę).na x to wiąże dopiero z tydzień, bo mały już trzyma główkę(no ale w tym wiązaniu też można główkę mu podtrzymać całkowicie.
Co do chusty na lato i dla takiego malucha to musi być elastyczna i cienka.Bo są też chusty tkane i one są grube o ile nie są np z dużym dodatkiem lnu.Co do tej azimi którą kupiłam- to fajna jest na upał, przewiewna,niedroga.Oczywiście są lepsze- lepiej się naciagają i mają certyfikaty eko,dla materiału i farb użytych do chusty,ale kosztują 200-300 zł.
Mam też chustę kółkową- jest grubsza, sztywna Chusta kółkowa (chusta do karmienia) - Jendrulino.pl
jakościowa lepsza,ale na dłuższą metę niewygodna do chodzenia.Do karmienia idealna.
 
julisia-chuste juz mam:)szok przyszła w jeden dzień!:)teraz musze ja wyprac i zaczac przygode z chustowaniem.A wiazałas w kieszonke Elize?ja musze sie dopiero nauczyc wiazania ale mysle ze jakos pójdzie!:)
 
Laski a co sądzicie o chustach do noszenia?? Ma któraś z Was?? Ewentualnie jaka firma?? i czy można w nich nosić takie małe szkraby jak nasze pociechy? czy to raczej dla starszaków?? z góry dziękuje za opinie
 
reklama
już był ten temat poruszany kilka razy ale napewno trudno odnaleźć..
ja mam tą chuste
CHUSTA TKANA AZIMI PASECZKI na lato 5 m + PORADNIK (1689867419) - Aukcje internetowe Allegro
i jestem bardzo zadowolona.. nosiłam w niej Vi i teraz Emmę nosze jak chodze na spacery
jestem zadowolona, a chusta się nie zniszczyła ani trochę
ma ładne kolory
no i te całe świadectwa jakieś tam ;-)
więc jest całkiem bezpieczna , przy okazji dają książeczkę z wiązaniami dla nowych chustowiczek...

może założę oddzielny temat o chustach i nosidłach i odnajdę te wszystkie stare posty i wrzucę razem zeby się nie pogubiły??
 
Do góry