reklama

Majówkowe hand-made

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2013' rozpoczęty przez sembonzakura, 22 Luty 2013.

1. sembonzakura

sembonzakura Fanka BB :)

W tym dziale proszę chwalić się swoimi pracami czyli wszystkim co dla naszych maluchów (i nie tylko!) wykonałyśmy same: dekoracje pokoju, ubranka, kocyki, zabawki itp
    Proszę także podać technikę i w miarę możliwości - wskazówki jak dane dzieło stworzyć samemu.
    Inspirujmy się wzajemnie :)

2. eklerkaa

eklerkaa Fanka BB :)

Niestety ja nie posiadam takiego talentu ;( a szkoda....bo uwielbiam szydelkowane czapeczki, sweterki, klocki itd.. dla dziecka.

3. reklama
  4. nanulika

nanulika Czary mary - hokus pokus

skoro już wątek jest to się pochwalę co dziś wymodziłam:p

20130222_225709.jpg

5. Framama

Framama A teraz SERCA mam dwa!

Nanu piękne! masz talent.

6. Ewelinkaam

Ewelinkaam Fanka BB :)

Nanu swietna ta sowa:)kurcze ja tez talentu do robótek nie posiadam:no:

7. sembonzakura

nanu świetna sówka :) będzie do kompletu w kąciku Matyldy ;) jak ją zrobiłaś?:)

8. nanulika

żadne tam wielkie halo:p
    miałam filc w domu, wycięlam i zszyłam muliną:) taka mini wersja na próbę - chcę małej big sowę zrobić, ale do tego muszę zakupić materiały i wypełnienie..... nie wiem tylko jakie materiały - podobają mi się takie liane cuda ale bez maszyny raczej nie da rady więc nie wiem czy nie skończy się na flauszach/polarach - które się nie strzępią. Najpierw jednak nasz pled, a pootem Matyldy kocyk pastelowy.
    póki co mam tyle (położone na poduszce żeby łatwiej było ocenić wielkość)

20130223_104050.jpg

jak widać do końca pledu jeszcze daleko:) Ale sprawia mi to frajdę więc luz:)

9. Ewelinkaam

Ewelinkaam Fanka BB :)

Nanu ale fajnie wyglada ten kocyk juz teraz a co jak bedzie skonczony normalnie rewelacja;-)

10. reklama
  11. sembonzakura

nanu super, ja też właśnie robię kocyk typu 'granny square', tylko że mi jakoś te kwadraty wychodzą nierówne (chyba jestem jakaś specjalna) tylko ja robię szydełkiem 5 mm i dość grubą wełenka i teraz tak myślę czy on za sztywny nie będzie? Ale może chociaż do wózka pod spód?
    WP_000165.jpg
    na razie mam takie kwadraciki, ogólnie strasznie podoba mi się połączenie czerwieni i czerni :)

Co do robótek filcowych myślałam żeby Larze wyfilcować imię nad łóżeczko, ale zastanawiam się czym wypchać literki? Nie mam za bardzo szmatek takich w małych kawałkach, wata się spłaszczy znowu ...

12. nanulika

Poleć forum