reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówkowe hand-made

sembonzakura

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2012
Postów
1 572
W tym dziale proszę chwalić się swoimi pracami czyli wszystkim co dla naszych maluchów (i nie tylko!) wykonałyśmy same: dekoracje pokoju, ubranka, kocyki, zabawki itp
Proszę także podać technikę i w miarę możliwości - wskazówki jak dane dzieło stworzyć samemu.
Inspirujmy się wzajemnie :)
 
reklama
Niestety ja nie posiadam takiego talentu ;( a szkoda....bo uwielbiam szydelkowane czapeczki, sweterki, klocki itd.. dla dziecka.
 
skoro już wątek jest to się pochwalę co dziś wymodziłam:p

20130222_225709.jpg
 
żadne tam wielkie halo:p
miałam filc w domu, wycięlam i zszyłam muliną:) taka mini wersja na próbę - chcę małej big sowę zrobić, ale do tego muszę zakupić materiały i wypełnienie..... nie wiem tylko jakie materiały - podobają mi się takie liane cuda ale bez maszyny raczej nie da rady więc nie wiem czy nie skończy się na flauszach/polarach - które się nie strzępią. Najpierw jednak nasz pled, a pootem Matyldy kocyk pastelowy.
póki co mam tyle (położone na poduszce żeby łatwiej było ocenić wielkość)

20130223_104050.jpg

jak widać do końca pledu jeszcze daleko:) Ale sprawia mi to frajdę więc luz:)
 
nanu super, ja też właśnie robię kocyk typu 'granny square', tylko że mi jakoś te kwadraty wychodzą nierówne (chyba jestem jakaś specjalna) tylko ja robię szydełkiem 5 mm i dość grubą wełenka i teraz tak myślę czy on za sztywny nie będzie? Ale może chociaż do wózka pod spód?
WP_000165.jpg
na razie mam takie kwadraciki, ogólnie strasznie podoba mi się połączenie czerwieni i czerni :)

Co do robótek filcowych myślałam żeby Larze wyfilcować imię nad łóżeczko, ale zastanawiam się czym wypchać literki? Nie mam za bardzo szmatek takich w małych kawałkach, wata się spłaszczy znowu ...
 
reklama
Do góry