reklama

Mąka ziemniaczana na odparzenia

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez czarna784, 29 Październik 2011.

1. czarna784

czarna784 Fanka BB :)

Jak w temacie,czy pomogla wam na odparzona pupe?

2. happybeti

happybeti show must go on...

Szczerze mówiąc,nie próbowałam,ale jak masz ten problem,to polecam olej lniany- rewelacja i wiele moich koleżanek to potwierdza:tak:.

3. reklama
  4. czarna784

dzis uzylam maki pierwszy raz i zobacze jak dziala bo nie moge sie pozbyc tego "cholerstwa" pozbyc,odstawilam chusteczki nawilzone,sudocrem nie pomagaa,probuje maka,jesli nic nie da,to musze sie przejsc do lekarza i zobaczymy.A gdzie taki olej zakupie?:)

5. happybeti

happybeti show must go on...

Na pewno są w sklepach zielarskich,w niektórych aptekach też.Naprawdę polecam- goi błyskawicznie i już niejedną pupke uratował,gdy sprawa beznadziejnie wyglądała:tak:

6. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

ja używałam do córy bo odparzało ją wszystko co mokre doszłam do tego jak właśnie zaczęłam używać mączkę potem przeszłam na puder tak samo polecam kąpiel z nadmanganianem potasu lub korą dębu jeśli sprawa ma się poważnie

7. martina13

martina13 Aktywna w BB

U nas maka ziemniaczana właściwie bardziej zaszkodziła niz pomogła. Z pierwszym odparzonkiem walczyliśmy w lecie, gorac, pupka się poci, tworzyły się grudki. Po zerowej poprawie po kilku dniach, zastosowałam bepanthen i pomógł w dwa dni! A dodam że za radą poloznej odstawiliśmy na czas odparzenia chusteczki nawilżajace i podmywaliśmy wodą przegotowaną na waciku, później osuszenie i maść. Ostatnio przy odparzeniu maść nie zadziałała ( ale chyba za często ją stosowałam) i pomógł szybko sudocrem. Moim zdaniem grunt to nawilżenie. Powodzenia!

8. Madi*

Madi* Fanka BB :)

Czarna mojej corci na odparzona pupe tylko pomagala wlasnie maka ziemniaczana ;-)..uzywalam wszystko,co tylko bylo mozliwe i nie pomagalo nic..pani w aptece mi zaproponowala,aby sprobowac make ziemniaczana i to byl strzal w dziesiatke ..potem juz tylko tego uzywalismy..bo te wszystkie kremy i masci nie sprawdzily sie .

9. mary105

mary105 Fanka BB :)

u nas mąka pomogła:tak: albo bepanthen maść. Tylko raz musieliśmy iść do lekarza po receptę na maść na odparzenia ale to było po antybiotyku wtedy nic nie pomagało.

10. reklama
  11. czarna784

A jak to sie stosuje?

12. Kamia_22

Kamia_22 mamuśka Tymuśka 02.05.11

Podobnie jak puder- "obsypujesz" nią pupę :-) najlepiej zrób to jak już położysz maluszka na pampersie bo inaczej all do okoła w mące;-)

Poleć forum