reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

makijaż permanentny

Hej Dziewczyny.
Ja tez mam zrobiony permanentny i bardzo dobrze sie z nim czuje:) ubyło latek i co najwazniejsze podkresla atuty:p
czytam ze czesc z was robila w Sharleju w warszawie ale ja slyszalam zle opinie, i dlatego zdecydowalm sie zrobic u poleconej lingerystki od mojej kumpeli i jestem super zadowolona.
powiem szczerze ze nie ma co lapac sie na reklamy i przeplacac. dziewczyna u której robiłam ma przystepne ceny i naprawde sie mna zajeła, a nie jak inne laski traktuja nas jak kolejana kase...a to sie czesto zdarza jak slysze.
Pozdrawiam Was wszystkie i pamietajcie ze lepiej miec kogos z polecenia , kto delikatny makijaz zrobi tak jak mi zrobiła babeczka zabieg :) a nie przerysowany jak ruska lala.
P.S. W Warszawie mozna wykonac tanio i solidnie permanentny -wiem to:)
 
reklama
jak najbardziej makijaz permanentny dobrze zalatwia sprawa i zgadzam sie z przedmowczynia, moge jedynie dodac ze polecam w tej kwestii Denique w Arkadii (dla kolezanek z wawy) :)
 
hmm ja ostrzegam przed robieniem makijazu permanentnego "byle gdzie" naprawde to ejst bardzo wazna decyzja, ja przejechalam od wawy do wroclawia zeby robic w Keramedzie (jestem zadowolona)
 
Szczerze, to Instytut Urody New Look nie jest byle jakim miejscem. Z tego co się orientowałam, to mają bardzo dobra opinię w branży. Podobno dużą uwagę przykładają do wyszkolenia dobrych linergistów, sami zresztą też mają niezłych specjalistów. Owszem, czasem zdarza się, że jakiś salon wykonuje źle usługi, ale wydaje mi się, że akurat ten jest jak najbardziej w porządku.
 
Słyszałam parę pozytywnych opinii na temat Instytutu Urody New Look:) Jeśli kiedyś zdecyduję się na wykonanie makijażu permanentnego to na pewno wybiore najlepsze miejsce z możliwych. Na pewnych usługach nie warto oszczędzać:) To byłoby bardzo miłe nie musieć się malować każdego dnia
 
Też mam zrobione brwi,metodą kreseczkową :-),i górną kreskę na powiece :-),dopiero co zrobioną jestem bardzo zadowolona :-). Polecam
 
Też się orientowałam w cenach i salonach, bo jestem skłonna zrobić sobie kreski na powiekach. Opuchlizna schodzi około tygodnia. Dobre opinie słyszałam o Instytucie Urody New Look w Warszawie, a ceny tez mają relatywnie niewysokie, więc myślę że warto pojechać właśnie tam.
 
mnie sie wydaje ze to zalezy kto gdzie mieszka, jesli jest ktos z Wroclawia to przede wszystkim Keramed, a jak z wawy to moze faktycznie new look
 
reklama
cześc dziewczyny:-)ja będę sobie dopiero robić kontury na usta ale zrobiłam sobie przedłużenie i zagęszczenie rzęs REWELACJA :tak: zero używania maskary, efekt jest nawet taki jakbym miała kreskę na górnej powiece...do wyboru różna długośc rzęs i stopień ich podkręcenia, ja mam już miesiąc i nie zauważyłam jakiegoś wypadania moich rzęs, jestem tak zadowolona, że dlatego zrobię sobie kontury na usta i mam z głowy codzienne robienie makijażu...polecam dziewczynę a Wrocławia-perfekcjonistka!!! ma na to certyfikat i promocyjne ceny...mi robiła u mnie w domu :-)...szkoda, że nie robi konturów na ustach
 
Ostatnia edycja:
Do góry