reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

makijaż permanentny

reklama
..."dobra reklama nigdy nie jest zła" ;-)ale to nie ja kleję rzęsy...telefon dostałam od koleżanek którym pozazdrościłam wyglądu i też sobie zrobiłam oczy, w pewnym wieku czasami trzeba już zacząc wspierać matke naturę... :-D
 
Czesc. Ja jesten z Wawy i mam zrobione usta, brwi i kreski. Mam jasna karnacje. Mialam waskie usta i ledwo zarysowane brwi. Zrobilam makijaz u mojej zaufanej kosmetyczki. Ona robi makijaze od ok 8 czy 10 lat. Musze Ci powiedziec ze jestem megazadowolona. Po pierwsze zawsze wygladam wyjsciowo :) ale nie przesadnie. jak mowilam mam jasna karnacje, ale moja Agnieszka dobrała mi bardzo dobre barwy i "podrasowała" delikatnie to co trzeba. optycznie zwiekszyło to moja gorna warge i dzieki temu usta sa apetyczne i proporcjonalne. Naprawde czuje sie z tym makijazem duzo lepiej. o wygodzie nie wspomne. Polecam
 
To prawda. Jeśli decydujemy sie na taki krok to koniecznie trzeba zrobić mały resarch miejsc godnych odwiedzenia. Na pewno takim miejscem jest Instytut Urody New Look, co do reszty nie jestem pewna,ale warto to wszystko dokąłdnie sprawdzić
 
Ja bym sie nie zdecydowała na makijaż wykonywany przez kogoś poza salonem. Jakieś to ryzykowne w moim przekonaniu. Chyba lepiej pójść do sprawdzonego miejsca. Nie wiem czy do końca trzeba się kierować tym kto skąd pochodzi i robić w swoim mieście. Widziałam kreski za 7 stów i droższe. A w Warszawie w New Look linia rzęs jest za 320 a eyeliner za 400. To już lepiej zapłacić za przejazd niż dopłacać do zabiegu kilka stów.
 
Dziewczyny permanentny to jest super oszczednośc czasu, mam kreseczki górne i brwi zrobione od 3 tyg, już nie musze tuszowac rzęś bo je i tak dobrze widać nie musze chodzić na hennę do kosmetyczki bo wszystko od rana do wieczora jest na swoim miejscu POLECAM:)
 
Lepiej wybierz się na wycieczkę do W-wy lub innego ale sprawdzonego miejsca, bo jednak efekt pracy zostaje na dłużej, wiec każdy błąd będziesz oglądac w lusterku codziennie... polecam Ci Exravaganzę na Rudzkiej w Warszawie jestem bardzo zadowolona:)
 
reklama
ja mam małe dziecko, nie mam czasu sterczeć przed lustrem z eyelineremi konturówką. Jeszcze teraz są wakacje - wiadomo, że na plażę nie będe się malować. A chciałabym ładnie wyglądać, również na urlopie i również będąc z małym dzieckiem. Zrobiłam kontur ust - śliczny, bardzo deliktany i kreski na oczach. Teraz tylko kładę jakiś puder, pociągnę rzęsy maskarą i mam gotowy makijaż - 2 minuty. Robiłam u pani Turczyńskiej w Sulęcinie, mąż mnie tam zapisał bo to jakaś znajoma. Bardzo fajna babka i profesjonalny specjalista.
 
Do góry