reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

makijaż permanentny

reklama
Czy takie coś boli? Bo skóra ust jest bardzo delikatna i podejrzewam, że taka pigmentacja może boleć. Aha i mam jeszcze pytanie czy jak się robi brwi to wyglądają one naturalnie?
 
jeżeli chodzi o ból to to zależy. mnie np. nie bolało ale to chyba zależy od człowieka, każdy ma swój indywidualny poziom bólu. no i pewnie wiele też zależy od osoby wykonującej zabieg ale ja mówię ja nie mogłam narzekać (ja robiłam w ce-ce na świętokrzyskiej) brwi wyglądają moim zdaniem naturalnie, są bardziej wyraziste ale naturalne. ogólnie jestem zadowolona i nie żałuję. :)
 
No i właśnie wydaje mi się, że Jarmusch ma najwięcej racji. Z dzieckiem nie ma czasu na makijaże, a z drugiej strony nikt nie chce chodzić po ulicy bez makijażu, tylko ładnie wyglądać. To samo na plaży. Zawsze oko jest jakoś podkreślone, spojrzenie nabiera głębi, a nic nie musisz robić. Koleżanka sobie zrobiła ostatnio kreski na oczach i jest bardzo zadowolona. Słyszałam też, że w Centrum Urody New Look są dobrzy specjaliści od tego. Muszę sprawę jeszcze przemyśleć, ale ogólnie ten permanentny nie wydaje się jakimś złym rozwiązaniem.
 
A mi sie udalo kupic na Allegro voucher za 200zł na górna kreske oczy w Saloniku SPA we Wrocławiu. BDB lingerystka, mam rowniotkie kreski, teraz ide na brwi.
 
Witam. Po 2 latach rozważań w końcu postanowiłam wybrać się na zabieg makijażu permanentnego. Jestem z Warszawy. Na zabieg namówiła mnie koleżanka, która robiła sobie brwi i kreski na powiekach tydzień wcześniej i wyszło super. Dzisiaj jestem drugi dzień po zabiegu. Robiłam kreski w Extravaganzie na Rudzkiej. Pani, która robiła mi kreski narysowała mi też brwi, które wyglądają bardzo fajnie. W sumie prawie nie bolało, oczy trochę napuchły ale teraz wygląda bardzo naturalnie i oko jest wyraźniejsze. Szczerze polecam dla wszystkich wahających się Pań. Bardzo miłe i godne polecenia miejsce. Na stronie Internetowej można zobaczyć też różne prace Pani, która ten makijaż wykonuje.

Pozdrawiam, Kaśka.
 
Ja też jestem klientką pani Agaty Świeckiej z Extrawaganzy na Rudzkiej w Warszawie i zgadzam się z Wami,że to godne polecenia miejsce.Pani Agata jest bardzo dokładna,makijaż jest równiutki i ładnym kolorze.Robiłam u niej brwi i kreseczki góra i dół.Pierwszy raz półtora roku temu a teraz poprawiałam,bo zblakł trochę.Nie ma przy zabiegu większego bólu,oczy są średnio przyjemne,ale da się spokojnie znieść,zaraz po zabiegu troszkę spuchnięte,ale na drugi dzień już ok.Brwi nie bolą wcale,po zabiegu przez tydzień nieco za ciemne,ale potem wyglądają naprawdę naturalnie.Ona też pracuje na Long Time Liner no i jest wizażystką,a to bardzo ważne,jak ma wymyślić najlepszy kształt i kolor bwi.
 
Ostatnio moja dobra znajoma zrobiła sobie makijaż permanentny. Nigdy nie byłam przekonana do tego zabiegu, myślałam, że taki makijaż wygląda sztucznie i wbrew pozorom jest mało trwały. Jednak byłam bardzo zaskoczona efektami jej zabiegu. Sama zastanawiam się nad takim makijażem, ale obawiam się bólu w czasie jego tworzenia. Wspomniana koleżanka była klientką instytutu estetyki i twierdzi, że zabieg był praktycznie bezbolesny. Jakie są Wasze doświadczenia dziewczyny w tym temacie? Warto decydować się na taki zabieg?
 
reklama
A słyszałyście coś na temat Instytutu Urody New Look ? Oni podobno przed całym zabiegiem przeprowadzają gruntowny wywiad z klientką. Podobno makijaż permanentny utrzymuje się 3-5 lat. To w sumie dość długo. Co do bólu podobno wszystko zależy od naszego progu wytrzymałości, ale jeżeli ma to pomóc w wyglądzie i samopoczuciu to może warto spróbować.
 
Do góry