reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

makijaż permanentny

reklama
Dobre wykonanie makijażu permanentnego w atrakcyjnej cenie oferuje Pani Agnieszka Kurpias. Trzeba się tylko wcześniej umówić telefonicznie. Klinika mieści się w Landzie na Służewiu, więc nie ma problemu z parkingiem. Jest to doświadczona specjalistka. Po rezultatach można ocenić, że świetnie zna się na tym co robi. Jeśli ktoś chce zobaczyć efekty jej pracy to odsyłam do strony http://www.klinikaurody.info/galeria.html
 
Do salonu o któym piszesz chodzę juz kilka lat:) fajne dziewczyny tam pracują i ceny mają wporzo. Nie są zbyt wygórowane jak na warszawę.
 
Ja z kolei korzystałam z wrocławskiego Perfect Glamour Link do: Perfect Glamour Centrum Urody i wyszło super. Mam kocie kreski i piękną linię brwi. Robiłam zabieg kolka miesięcy temu i kolor nadal jest bardzo intensywny, nie zbladł a tego ewentualnie się obawiałam, że szybko zejdzie czy zmieni kolor.
 
Dobrze wykonany makijaż permanentny wygląda bardzo ładnie i dodaje uroku, no i rano można zaoszczędzić sporo czasu. Ale ja jednak wolę codziennie się malować, trochę bałabym się tego zabiegu. Tak codziennie rano podkład, tusz do rzęs, jasno-różowy balsam powiększający do ust od bielendy, trochę różu Bourjois na policzki i do pracy;))
 
reklama
Nie ma czego się obawiać :) Jeśli idziesz do sprawdzonego salonu to na pewno będziesz zadowolona. Ja zdecydowalam się na makijaż permanentny brwi w gabinecie Jest pięknie w Warszawie. Zachęciły mnie zdjęcia na FP, na których widać, że efekt jest baaardzo estetyczny: Link do: Jest pięknie makijaż permanentny makeup Warszawa - Zdjęcia | Facebook Racja, rano oszczędzam trochę czasu, a w wakacje w ogóle nie trzeba się martwić o makijaż :)
 
Do góry