reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maksymalne tętno płodu w 8 tc?

Mommyof1x01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2018
Postów
35
Witam drogie mamy po moim ostatnim wątku o ustaniu objawów nie wytrzymałam i poleciałam do gina. Ujrzałam piękny zarodek serduszko biło nawet pani doktor widziała ruchy, maluch urósł od ostatniego usg bardzo dużo wszytsko gra jednak tętno mojego maluszka to 175 uderzeń na minute wiem ze zarodek ma duzo wyzsze niz my ale czy 175 to dobry wynik? Jestem w 8 tc i 3 dni? Już nie zamierzam sie stresować bo wiem ze to tez oddziałuje na dzidzie i jej serduszko ale chciałbym wiedzieć czy to nornalne nie za dużo?
 
reklama
Witam drogie mamy po moim ostatnim wątku o ustaniu objawów nie wytrzymałam i poleciałam do gina. Ujrzałam piękny zarodek serduszko biło nawet pani doktor widziała ruchy, maluch urósł od ostatniego usg bardzo dużo wszytsko gra jednak tętno mojego maluszka to 175 uderzeń na minute wiem ze zarodek ma duzo wyzsze niz my ale czy 175 to dobry wynik? Jestem w 8 tc i 3 dni? Już nie zamierzam sie stresować bo wiem ze to tez oddziałuje na dzidzie i jej serduszko ale chciałbym wiedzieć czy to nornalne nie za dużo?

U mnie w 10tc bylo 180. Bylam wtedy w szpitalu i nic lekarz nie mowil, ze zle. Pozniej na kolejnych wizytach sie zmniejszalo do 160 teraz jest okolo 144. Podobno dziewczynki maja na poczatku wysokie ;) u mnie sie sprawdzilo ;)
 
U mnie 8+3tc było 172 tętno i lekarz powiedział, że idealnie więc jak najbardziej u ciebie też wszystko jest ok. Na tym etapie może być tak wysokie bo potem powoli spada tak jak pisala Liczba powyżej
 
Standardowo powinno być 130-160, ale taki puls to dopiero w wyższej ciąży. Na początku ciąży może być wyższe. Dodatkowo wystarczy że dziecko jest aktywne i juz tętno rośnie do 180-190, wiec na prawdę nie ma się czym przejmować ;)
 
reklama
Niby ponad normę ale moja coreczka w 1 trym tez miala 175. Potem jej sie stopniowo zmniejszalo. I tez slyszalam ze dziewczynki lubią miec wysokie tętno
 
Do góry