reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mała beksa Pomocy

Dołączył(a)
17 Styczeń 2012
Postów
10
hej mam problem mój 5 miesięczny synek ciągle płacze i krzyczy, i jest bardzo nerwowe nie potrafi poleżeć chwili bez ruchu cały czas sie kreci rzuca nic mu nie pasuje, bardzo się martwię ze mu coś jest, bo na rekach krzyczy w łóżeczku krzyczy, w nocy jest jak aniołek bo spi prawie cała noc wstanie tylko raz na jedzenie (karmie bebiko) zje i dalej spi prawie do 8 (dodam tylko ze mój poród był bardzo ciężki i meczący bo kleszczowy wiem ze to rzadko spotykane ale jeszcze to istnieje ) co mam robić zęby maluch tak nie płakach u lekarza byliśmy lekarz dał skierowanie do neurologa tam wyszło wszystko w porządku, moze wy dziewczyny cos doradzicie z góry dziekuje
 
reklama
może ustał mu konkretny plan dnia, u wielu dzieci to skutkuje, bo rutyna ha uspokaja. jeśli chcesz mogę tobie pomoc bo jak mój syn miał 5 miesięcy też pisałem mu plan dnia
 
kasia wiem co przeżywasz. u nas też tak było. ryczała nie wiadomo dlaczego ,dodatkowo zanosiła się. myślałam ,że oszaleje. ciągle na rekach mnie mogłam jej odłożyć na 5 min do łóżeczka. do toalety chodziłam z prędkością światła. zastanów się ,czy Ty nie jesteś z jakiegoś powodu zdenerwowana?czy nie wprowadziłaś czegoś nowego do diety?soczek?jedzonko?,oże za szybko zjada butelkę i się zapowietrza.?może niech ktoś Ci pomoże przy opiece choć na jeden dzień? a ty pójdziesz do fryzjera lub zwyczajnie polezysz?
powodzenia
 
A badanie moczu robiłaś-sorki, że tak z bani ale moja mała jak płakała całe dnie to wyszło zapalenie układu moczowego. Taki szkrab Ci nie powie i trzeba się wszystkiego domyślać i drogą eliminacji i obserwacji.
 
reklama
Do góry