reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>Mała czarna - P L O T Y<<<<

Ja za kawke dziękuje , ale mam pytanie???:-)
Powiedzcie mi kobitki, czy tak łatwo ulegacie obecnej modzie ? Ja mieszkam w Irlandi, jestem krąglutka i takie tam...
Poniewaz już rozglądam się za sylwestrową kreacją dla siebie [ biba w tym roku u mnie:-(], no i tak chodze po tych naszych sklepikach i masakra.:shocked2: Wszędzie cekinki, błyskotki, marynary i te leginsy [ nawet w cekinkach:shocked2:].ludzie kto wymyślił mode lat 80... Jak sprytnie wybrnąc z tej okropnej mody, w co się ubrać, zeby nie odstawać od innych, a żeby nie stroić się w te dziwactwa????
 
reklama
a ja mam problem w co sie wbic na swięta...przydało by sie jakas spódnice kupic-troche sie cykam na allegro bez przymierzania, a w sklepach nic ciekawego nie widziałam....

czy któras kupowała wysyłkowo w quelle lub bon prixie?
 
WItam Dziewczyny :-)
mikimauro u mnie w Norwegii to samo , same blysotki i leginsy :-D
ale widzialam kilka dobrez ubranych dziewczyn, i w legginsach i w jensach ...
"kraglutka i takie tam" ..a piersi na pewno masz , wiec mysle o wyeksponowaniu dekoltu i akcenty blyszczace wokol dekoltu , kolory w zaleznosci jakie Ci pasuja wiadomo ze na sylwka mozna "zaszalec" :tak:, koczyki, branzoletki , naszyjniki ...
dobrze dopasowane ubranie
SNOBKA &ndash; Ażurowe legginsy Veneziana te np fajnie by pasowaly z tunika czy sukienka CoGdzieZaile.pl - internetowy magazyn o modzie i zakupach CoGdzieZaile.pl - internetowy magazyn o modzie i zakupach albo inne odciete pod biustem
c omyslicie Dzieczyny? no i jak Tobei samej sie podoba, to tak na szybko przygotowalam:-p bo ide po dprysznici ciezki dzien dzisiaj mialam :cool2:
 
kurcze swietny temat jestem typowym antytalenciem ubierania to co ladne w sklepie idiotycznie wyglada na mnie Nie mam pojecia jak sie ubierac,jak dobrac dodatki Jak sie umalowac aby nie przesadzic,co z tego ze w łazience cała drogeria jak połowy nie potrafie uzyć Mam nadzieje ze własnie tutaj znajde poradnik bycia modną ładnie ubraną za niewielkie pieniadze :D
 
marta-dzięki za propozycje, takie leginsy już nie raz widziałam, ale ja cholera cykor jestem, nie mam odwagi je kupić i założyć, takich kiecek , to mam bez liku i zawsze do kozaków zakładam,bo mam łydki grubaśne. Co do błyskotek, to lubie ciekawe , duze [ wyszperane i nietypowe] kolczyki, i branzoletki, im większa i dziwniejsza, tym lepiej, nie lubie mieć za wiele [ czasami wcale] na szyji. ąle generalnie dobrze kombinujesz kobitko, całkiem dobrze...;-);-):-D:-D
 
ja dosc czesto kupuje quelle i neckermaniei bylam zadowolona choc czasem w zeszylm roku zpaupilam sbie topik fioletowy z cekinami porażka totalna bo byl bez ramiaczek a ze biut mam spory to tance by se razej nie odbyly wiec musial odesłąc ale ogolnie jest ok
 
Super, że przybywacie i się rozgaszczacie :-)
Jeżeli chodzi o kreacje wyjściowe to ja wole skromne - cekiny nie dla mnie. Miki bo Ty jak masz ładny duży biust nie potrzebujesz go dekorować świecidełkami :-)
 
meg- pewnie masz racje, nie za bardzo lubie mieć cośna szyji, chyba że szaliczek, lub apaszka...
W galeri z ciuszkami jest tam żakiet w koloze starego złota - ale pikniutki:happy:,
 
reklama
ja też, ja też poproszę kawkę!
Miki, skoro jesteś większą babeczką, to nie zakładaj tuniki i leginsów. Ja na modzie się nie znam, ale w takich ciuszkach to tylko niektóre szczypiory wyglądaja "fajnie". Dziś widziałam na ulicy takie ażurowe leginsy na kobiecie i aż mnie w oczy zapiekło. Z łydek zrobiły jej się balony. Nie wszystko co modne pasuje do naszej sylwetki.

Ja dzisiaj byłam na poszukiwaniach sukienki na wesele i wkurzam się, bo mam sylwetkę dwurozmiarową. Na górę pasuje 38 a na dół 36. Więc kiecka w roz 36 nie zapmnie mi się w barach a w roz 38 znacznie poszerza mi kufer. :sorry:
 
Do góry