reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>Mała czarna - P L O T Y<<<<

reklama
Paullla ja jak bym w końcówka 7 miesiąca z Antosiem bylam na sylwestra , i znajomi sie smiali jak wchozilam na parkiet uwaga idzie ich troje :-):-):-) bo zajmowałam 3 miejsca taneczne
 
Witam plotkary.Wlasnie sprzatam chalupe,jeszcze prasowanie mi pozostalo ale postanowilam napic sie kawki:-)

Witam na kawce :-):-):-)
dziewczynki, czy chodzicie w tych wyszczuplających, podnoszacych, ściskających majtochach, gorsetach, pasach ????
Jaka firma jest mega dobra. Mam;
pas z fiszbinami [ odznaczają się i jest nie wygodny podczas siadania- odpada]
pas elastyczny [ ale podnosi się do góry]
ala gorset [ zapinany z przodu odznacza się zapięcie, no i pije w pachwinach- choć ładnie sciaga piersi ]
majtochy z wysokim stanem, na dole do kolan [ podczas siadania zwija sie ściagacz w pasie i gniecie brzuch- tym samym nie zdaje swojej roli]
Jaka firma, może jaki model dobrać odpowiednio ??? hmmm...
Miki wiec tak.Wyprobowalam wszystko to co ty i identyczne mam doswiadczenia.Ale znalazlam jak dla mnie fajny sposob.Od 2 lat nie moge sie rozstac z Body.Nie jest to az tak bardzo sciagajace jak gorset,ale jak dla mnie przynajniej wyrownuje waleczki i opona nie wisi.No i bardzo wygodny.Nie musze sie pocic przy zsciaganiu w kibelku tak jak np z tymi majtaskami do kolan,bo wciagnac je natylek nie laada wyzwanie.Body sa do tego calkiem seksowne,wiec moga si przydac rowniez jak wabik na meza a nie odstraszacz jak gorsety i majciochy Briget Jones:-D
W zeszlym roku kupilam w Quelle ,byly po dwie sztuki za 70 zl, kurcze zaluje ze nie kupilma wiecej bo sa ladne (bordowe z koronka i granatowe) Teraz sa ale ceny sa rozne.Ale sie skusze za jakis czas kupie zno kilka sztuk naraz.
popatrz jakie ladnsiusie.
Body i gorsety : Bielizna Damska : quelle.pl
My tradycyjnie biała sala :-D no i pokaz fajerwerków, bo blisko naszego domu organizują imprezy sylwestrowe ;-)

Ech, ja tez..W tym roku znajomych wywieje do PL, a my tylko we trojeczke zostajemy i pewnie wypijemy szampana i chyc do lozeczka.:-D Ale co zrobic,jak bedziemy w trojke tylko..
 
Kawki nie pijam, ale herbatkę z cytrynką, więc może aż tak odstawać nie będę;-):-p
Trochę Was ostatnio podczytuje tutaj, ale dopiero teraz mam chwilkę, żeby coś napisać;-)
Ogólnie to jestem fanką How to Look Good Naked i Gok Wana:tak: Polska wersja, na czele ze stylistą Piotrem Sałatą, nie przypadła mi do gustu:sorry: Często okupuje TVN Style i BBC Lifestyle;-)
Mam bzika na punkcie wystroju wnętrz, próbuje swoich sił co rok, kiedy to wynajmujemy kolejny dom:-p Mam nadzieję, że tym razem będę mogła podziwiać swój efekt dłużej:tak: Ze względów finansowych na niektóre rzeczy nie mogę sobie pozwolić, ale jak tylko spełnimy marzenie o własnym domu to będę mogła się wykazać:rofl2:
Co do ubioru to pomimo mojej nadwyżki po ciążach próbuje znaleźć coś dla siebie w rozsądnych cenach:tak: Mój typ sylwetki to klepsydra;-) Najczęściej odwiedzam NewLook, Next, Evans i Debenhams, bo tam przynajmniej mogę znaleźć coś w swoim magicznym rozmiarze 20:zawstydzona/y:
Gastone super te body:tak: Pamiętam, że jako nastolatka często nosiłam i bardzo je lubiłam, ze względu właśnie na wygodę;-)

Sylwester pewnie jak co rok z dziećmi, bo co z nimi zrobić:sorry: Może ktoś do nas wpadnie, zobaczymy... planów jeszcze nie mamy:no:

Smacznej kawki i miłego czasu przy niej:tak:
 
Witam!:-)
Czy ja się mogę z herbatką rozgościć?

Na sylwestra w tym roku nie idziemy bo M ma żałobę po Mamie. Ale na pewno wyjdziemy na rynek zobaczyć sztuczne ognie.
Ubiór:
-ciepłe barchanowe majty
- podkoszulek z długim rękawem
-ciepłe rajstopy
-sweter z golfem
-kurtka z podpinką
-czapka, szalik, rękawiczki;-):-D:tak:

Pozdrawiam!
 
Megusek-W tym roku dżampreza u mnie, nie wiem czy się cieszyć, czy płakać:cool2::confused2:.Kreacji jeszcze nie mam, licze nadal na jakąs podpowiedż od Was foremki:tak::-)
viola30-No to w 7mieś. ciązy musiałaś być naprawde duża dziewczynką:tak:;-):-)
gastone-Twoje prasowanie juz tyle czasu nia Ciebie kobito czeka, ze i mnie już zaczyna prześladować:-D:-D;-)No fajne te bodziaki, ale boje sie ze raczej ja będe miała problem z miseczką:crazy:
Body i gorsety : Bielizna Damska : quelle.pl
WolfiA-Ja też uważam, że polskawersja Goka jest słabiutka, a tak wogule to myślałam , ze Ty kobito jesteś kruszynką, a tu prosze prawdziwa Polska dziołcha:-p;-):-D:-D:-DWitaj kluseczku ;-):tak::-):-):-)
zuzkus-hahaha... barchanowe majty, no to kreacja wieczoru normalnie:-D:-D

Nie no moje drogie , Wspaniałe z nas pączuszki,:-);-):tak: tylko czemu jak wychodze do miasta to nie widze ani jednej:crazy:, tylko mijam same szczypiory:crazy::tak::tak:;-);-):-)
 
reklama
Ciebie zaczyna przesladowac??? A co ja mam powiedziec jak codziennie mowie to samo i ide do tego prasowania i rezygnuje.Wiesz ze mam ogromna hate wiec przesuwam tak noga z pomieszczenia do pomieszczenia hahah
No ale cie pociesze,wlasnie skonczylam prasowac.

Miki
co do miseczki to wlasnie ja mam czesto problem bo czasem sa fajne bodziaki a miseczki duze.Powiedz mi jaki rozmiar by cie interesowal to jak rzuci mi sie w oczy dam ci namiary,bo ja szukam caly czas.Ile pod biustem i miska.
 
Ostatnia edycja:
Do góry