reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mała masa ciała

Troche Cię nue rozumiem ... cos sie dzieje co widac ewidentnie a Ty bedziesz czekala na nie wiadomo co ... moze przeplywy sa zle i dziecko nie rosnie... tylko wyobraz sobie ze Twoje dziecko wszystko dostaje od Ciebie i w momencie kiedy sa zle przeplywy sypie sie cała machina...
Ale jasne poczekaj biech inny lekarz sprawdzi ktory moze miec sredni sprzet i moze omylnie powiedzieć ze wszystko jest ok a dziecko nie bedzie miało podstawowych elementow gwarantujacych mu przetrwanie do porodu!

Zasada jest w ciąży jedna... lepiej pojechac raz za duzo na izbe przyjec niz zbagatelizowac sprawe... ale Ty usilnie potrzrbujesz zeby ktos Ci powiedział, ze wszystko dobrze- czekaj ... tylko nikt Ci tego nie powie, bo odpowiedzialna matka to taka co zrobi wszystko zeby jej dziecko było bezpieczne :) odpowiedz sobie na pytanie czy zrobiłas wszystko, żeby miec pewbosc ze z dzieckiem jest ok?
Popieram w 100%.
 
reklama
Ja bym się jakoś bardzo nie stresowała. Z pierwszą córką przewidywali wagę 3300 , urodziła się 2880g. Z drugą przewidywali 3050 , urodziła się 3480g. Nie ma reguły . Na spokojnie , idź do szpitala. Będzie wszystko dobrze! ♥️
 
Czyli nie mam się przejmować waga dziecka? Śmiało bez zmartwień mogę czekać do środy i iść do innego lekarza się upewnić? Bo skierowanie dostałam tylko ze względu na wagę dziecka i innego powodu nie ma.
Poszłabym , w szpitalu mają lepszy sprzęt . Wiem, że nie jest łatwe iść do szpitala wcześniej, też mi się to nie uśmiechało, nie wiem jak Ty ale ja mam jeszcze 3 letnie dziecko i strasznie żal mi było ją zostawić, tym bardziej że nie wiedziałam kiedy wyjdę.
 
Z całym szacunkiem ale piszesz, żeby się nie martwiła... Miałaś podobna sytuację... Dasz jej gwarancję, że u niej również zakończy się szczęśliwie? Dasz gwarancję, że dziecko nie ma hipotrofii? Że nie następuje właśnie zahamowanie wzrostu płodu, które może mieć najgorsze z możliwych konsekwencje, jeżeli nie zostanie na czas podjęta reakcja. Lekarz daje skierowanie do szpitala z jakiegoś powodu!!! I to lekarza należy słuchać! On prowadząc ciążę, bierze odpowiedzialność za życie zarówno mamy, jak i dziecka.
Boże, skąd ta agresja? Ja tylko opisałam swój przypadek, a to że napisałam żeby się dziewczyna nie martwiła to w ogólnym słowa znaczeniu , a nie żeby nie szła do szpitala bo będzie wszystko dobrze 🤷
 
Wstaw się do szpitala , u mnie było tak z pierwszym synem , w piątek byłam u lekarza i zaraz na cito do szpitala mnie skierował , w pon już miałam migiem cc w dodatku w innym szpitalu , łożysko stare , syn nie całe 2 kg w 37 tyg
 
Do góry