reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mała nie chce spać -czy to skutek odstwienia od piersi?

masebi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2007
Postów
333
Miasto
Kraków
Mam pytanie.
Moja córa zwariowała od kilku dni i nie śpi. Udawało się ładnie ją usypiać bez wspomagaczy a tu od kilku dni histeria - łóżeczko jakby paliło ją w plecy. zasypia tylko na rękach. Próby odłożenia to ataki wrzasków.
idzie jej 2 górny ząbek, ale tez od tygodnia nie karmię ( ufff...jest ciężko - czuję się jak na głodzie i mam wyrzuty sumienia, ale kiedyś trzeba)

Czy po odstwieniu od piersi dziecko może tak wariować? Czy jakoś to mija? Jak jej pomóc w rozstaniu z cycusiem?
 
reklama
Witaj
Moj Szymonko ma 10m i od 5dni nie dostaje piersi. Zasypia ladnie ze smoczkiem (okolo 21) -wczesniej nie bylo o nim mowy, potem sie budzi kolo polocy i musze go ponosic(okolo10min) do poki nie zasnie a potem go odkladam, czasem sie obudzi czasem nie. Nastepna pobudka okolo 4rano i wtedy juz nie jest tak latwo, bo jak tylko sie schyle by go odlozyc do lozeczka wtedy juz marudzi a jak go poloze to odrazu wstaje,rzuca smoczkiem i placze(jak bym nie wiem co mu chciala zrobic) i znowu musze wziasc na rece i nosic czasem 2godziny by usnal jak kamien. Potem spi tak do okolo 8-9rano Mam nadzieje ze to przejsciowe, bo juz nie mam sily. Nie wiem juz co robic by sie nie budzil, boje sie ze sie przyzwyczaji do tego noszenia i bez tego juz nie bedzie mogl usnac, jak wczesniej bez piersi.
 
Do góry