reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mała propozycja :) ;) dziewczynki z RADOŚCI....... I NIETYLKO TO TIUTAJ :)

wiki nie zdrajczynie tylko kolejny zlocik :) im wiecej tym czesciej bedziemy sie widywac ;) ... zapraszamy do Nas :)

kidy?? moze po nowym roku, a gdzie?? moze w Katowicach albo Sosnowcu?? tam najwiecej knajpek ;) i takich klimatycznych :)   nie wiem jak w innych miejscowosciach , ale jak ktoras zna jakis fajny pub to chetnie poznam :)

Pozdrawiam
 
reklama
hej Moniqa!!!! skarbie co u ciebie? odezwijs ie kiedys na gg!!
ja tez jestem ze slaska!! konkretnie bb!!!
a jutro bede w katowicach"!srednio jestem w nich raz w tygodn.iu!!!
 
No to silna grupa Ślązaczek ;) Moniqa - no pewnie - Różyckiego to kilka ulic od Wyspiańskiego - i na pewno chodziłyśmy do tej samej podstawówki nr 9 - tylko ja skończyłam ją duuużo wcześniej ;)
 
Dreams..!Ja wczesniej mieszkalam w Siemianowicach a do Chorzowa chodzilam do Liceum Ekonomicznego! Moze tez tam chodzilas??;)Pozdrawiam
 
maniolek oj nie tak duzo wczesniej 8) z tego co widze jestes w wieku mojej siostry, moze nawet razem z nia chodzilas do klasy w 9tce :) ::)
 
LILITH kochanie , pisalam i pisalam do Ciebie na GG , nie odzywalas sie wiec pomyslalam ze pewnie teraz zadko kiedy przesiadujesz przed kompem :) , ale to chyba nie do konca tak bylo , bo najprawdopodobnie nie dostawalas wiadomosci :(... widzialam twoj brzuszek w Galerii :)slodziutki ... a co do spotkania, to teraz juz napewno nie uwolnisz sie od spotkania :p
 
Ojej!!!!!
Moniqa ja nie dostalam zadnej wiadomosci!!! juz ostatnio kolezanka na mnie sapala ze jej nie odpisuje....moze cos sie popsulo...ogolnie nie siedze juz tak czesto ale co jakis czas zagladam!pozatym komp jest w salonie wiec z regoly jak w nim jestem to widze i bym odpisala!!:(:(:(
Jej to ja do ciebie musze szkrobnac w jakis dzien!:)
 
reklama
Do góry