reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mała Ściemniara na poważnie

Dołączył(a)
3 Marzec 2014
Postów
2
Witam serdecznie wszystkich,

pierwszy raz piszę na tego typu forach... Tak do końca sama nie wiem czego tu szukam i po co mi ta rejestracja... Może po prostu boję się, ale czego..

Staramy się z Mężem o dziecko. Niby normalne. Ale..

Boje się rozczarowania które spotkało nas w grudniu.
Boję się tego, że znów zawiodę siebie i Męża.
Boję się spojrzeń pełnych współczucia od znajomych, rodziny..

Boję się, że znów poronię...

Może to i trochę chaotyczne, może mało konkretne, może mało czytelne.

Może po prostu szukam tu jakiegoś dobrego słowa. Może po prostu potrzebuje to napisać.
Nie wiem.

Mam nadzieje, że uda nam się razem przejść przez te wszystkie strachy i wątpliwości.

 
reklama
Mała
witaj na forum :tak:
współczuje straty dziecka.......jestem po 4rech poronieniach wiec wiem jak to jest niestety :-(


na pewno na forum znajdziesz bratnie dusze-przejżyj wątki i pisz z dziewczynami ,zawsze lepiej jak sie razem wspieramy .

powodzenia życzę :tak:
 
Do góry