reklama

mała spacerówka? Quick smart?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez Tygrysek1985, 20 Październik 2012.

1. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

szukam wózka który składał by się do małych rozm., może być typu parasolka, i dal się prowadzić także po piasku, najlepiej rozkładany do pozycji leżącej, poproszę o Wasze typy

może ma ktoś Quick smart, jakieś opinie?

Ostatnia edycja: 21 Październik 2012
  2. natalia1645

natalia1645 Zaangażowana w BB

Ja posiadam taki, i powiem szczerze ze jestem zadowolona jednak on nie nadaje sie zbytnio na piasek, ja zabieram go na zakupy itp. Ma zbyt male kółka jak na takie piaszczyste tereny. Jednak jesli chodzi sam wózek to leciutki, przyjemny, łatwo sie rozkałada, moj synek wazy teraz ponad 13 kg i nadal latwo sie prowadzi,pozycja do spania jest taka sobie, nie ma zbyt duzego rozchylenia.

3. reklama
  4. FutureMummy

FutureMummy Nieogarnięta mama dwójki!

Tygrysku są fajne małe baby design mini. widzialam w sklepie po 319 zł. my mamy tą rozszerzoną wersję, większy i powiem, ze jest rewelka. ale czy pojedzie po piasku nad morzem...hmmmmmmmm

BABY DESIGN MINI lekka spacerówka 2012 + GRATISY (2710731177) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tu jest nawet tańszy. po 275zł
    my mamy ten:

NOWOŚĆ ! BABY DESIGN SPRINT PLUS -5 KOLORÓW +FOLIA (2724690768) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    on jest większy, i ma dodatkowo wkładkę dla niemowlaka baby born. i pięknie się rozkłada do leżenia ;)

Ostatnia edycja: 22 Październik 2012
  5. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

Future mi o taki piasek raczej leśny chodzi heh bo żeby wyjść z domu to musze przejść przez leśny piasek

6. FutureMummy

FutureMummy Nieogarnięta mama dwójki!

no my tez na wsi mieszkamy, i dajemy rade ;)

Poleć forum