reklama

Małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Unika, 29 Październik 2014.

1. Unika

Unika Zaciekawiona BB

Czy faktycznie tak jest? Mnie sie wydaje, ze im dziecko starsze tym jest jakos lzej ale mowia, ze w kazdym przyslowiu jest ziarenko prawdy. Co myslecie? I jakie macie doswiadczenia?

2. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

Ja pracuje jako niania, obecnie mam trójkę pod opieka. Przedtem miałam dwóch braci, i osobno po jednej dziewczynce. Dzieci są różne, ale najgorszy jest wiek 4-5 lat. Dzieci wtedy kłamią, wymyślają i wynoszą z domu wszystko co usłyszą.

3. reklama
  4. tosziba

tosziba Aktywna w BB

z dzieckiem moim zdaniem klopot sie robi coraz mniejszy im ono starsze

5. Dulce

Dulce Fanka BB :)

w sumie jest w tym trochę racji. Może nie trzeba już tak za dzieckiem latać jak wcześniej ale problemy i tak się mnożą. Choćby w kwestii ubranek. Mój bąbel rośnie jak na drożdżach i naprawdę czasem nie nadążam z kupowaniem nowych ciuchów. Dobrze że jest tak dużo portali na których można niedrogo kupić ubranka dziecięce bo byśmy zbankrutowali. A teraz było istne wariactwo jak się szkoła zaczynała bo przejrzałam szafę i zobaczyłam że połowa jest do oddania bo wyrośnięte. A to się jeszcze naoglądało tych wszystkich programów i dostałam cała listę co jest teraz trendy :p Było ciężko ale doszliśmy do kompromisu że ubranie do szkoły może być i modne i wygodne. Trzeba tylko dobrze poszukać. Nie będę przecież z dziecka modela robić.

Poleć forum