reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe endometrium. Czy istnieje szansa na ciążę?

oonaa21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Październik 2014
Postów
36
Cześć dziewczyny. Przez 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne, odstawiłam je 8 miesięcy temu. Kochamy się z facetem stosując stosunek przerywany, gdyż postanowiliśmy, że jeśli zajde w ciążę to oboje będziemy się cieszyć. Dzisiaj mija mój 59 dzień cyklu, w 49 dniu cyklu facet skończył we mnie i w późniejszych dniach również kilka razy. W 18 dniu cyklu miałam wykonane usg dopochwowe i moje endometrium wyniosło zaledwie 2 mm.

Czy istnieje jakakolwiek szansa na ciążę? Czy lepiej mam nie robić sobie niepotrzebnych nadzieji, bo się rozczaruje ?
 
reklama
Odpowiem ... jak długie masz normalnie cykle !? Jeśli owulkę miałaś w 24 dc to endo najprawdopodobniej urosło ! Moim zdaniem powinnaś zbadać hormony ... 59 dniowy cykl nie jest normalnym !
 
Witaj.
Napisalas o endometrium w 18 dc ale nie wiadomo jakie bylo pozniej, kiedy ewentualnie moglo dojsc do zagniezdzenia. Mnie martwilyby strasznie dlugie cykle i radzilabym je wyregulowac niezaleznie czy chcesz ciazy czy nie. Wybierz sie do lekarza, zrob podstawowe badania a bedziesz wiedziec na czym stoisz. Powodzenia
 
Dzisiaj jest mój 59 dzień cyklu. Idę do ginekologa w przyszłym tygodniu. Czy istnieje możliwość że jestem w ciąży? Zaraz po odstawieniu tabletek miałam regularne miesiączki cykle trwały 32-35 dni, niestety poprzedni cykl trwał 56 dni
 
Ostatnia edycja:
reklama
powiem tak:ja po poronieniu mojego aniołka( 6/7 tyd)na wypisie ze szpitala mam napisane endometrium:2,62cm,wiec nie wiem ,w ciąże zaszlam lecz poronilam .Moze mialam za niskie to endometrium,za tydzien mam umowiona wizyte z profesorem i bede pytac co takiego sie stało ze poroniłam i jak to jest z tym endometrium wiec chetnie sie podziele wiedza.Pozdrawiam,mama Aniołeczka(*)01.10.2014.
 
Do góry