reklama

Małe endometrium. Czy istnieje szansa na ciążę?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez oonaa21, 8 Październik 2014.

1. oonaa21

oonaa21 Zaciekawiona BB

Cześć dziewczyny. Przez 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne, odstawiłam je 8 miesięcy temu. Kochamy się z facetem stosując stosunek przerywany, gdyż postanowiliśmy, że jeśli zajde w ciążę to oboje będziemy się cieszyć. Dzisiaj mija mój 59 dzień cyklu, w 49 dniu cyklu facet skończył we mnie i w późniejszych dniach również kilka razy. W 18 dniu cyklu miałam wykonane usg dopochwowe i moje endometrium wyniosło zaledwie 2 mm.

Czy istnieje jakakolwiek szansa na ciążę? Czy lepiej mam nie robić sobie niepotrzebnych nadzieji, bo się rozczaruje ?

2. oonaa21

oonaa21 Zaciekawiona BB

Czy naprawdę nikt nie odpowie?

3. reklama
  4. Dorcia

Dorcia Fanka BB :)

Odpowiem ... jak długie masz normalnie cykle !? Jeśli owulkę miałaś w 24 dc to endo najprawdopodobniej urosło ! Moim zdaniem powinnaś zbadać hormony ... 59 dniowy cykl nie jest normalnym !

5. Ritta

Ritta Moderator

Witaj.
    Napisalas o endometrium w 18 dc ale nie wiadomo jakie bylo pozniej, kiedy ewentualnie moglo dojsc do zagniezdzenia. Mnie martwilyby strasznie dlugie cykle i radzilabym je wyregulowac niezaleznie czy chcesz ciazy czy nie. Wybierz sie do lekarza, zrob podstawowe badania a bedziesz wiedziec na czym stoisz. Powodzenia

6. oonaa21

oonaa21 Zaciekawiona BB

Dzisiaj jest mój 59 dzień cyklu. Idę do ginekologa w przyszłym tygodniu. Czy istnieje możliwość że jestem w ciąży? Zaraz po odstawieniu tabletek miałam regularne miesiączki cykle trwały 32-35 dni, niestety poprzedni cykl trwał 56 dni

Ostatnia edycja: 8 Październik 2014
  7. Dorcia

Dorcia Fanka BB :)

A to sprawdzisz robiąc test ciążowy (dostępny w aptece) lub badanie z krwi BetaHCG

8. oonaa21

oonaa21 Zaciekawiona BB

Ale w ogóle myślicie, że są szanse??

9. majka41

majka41 Początkująca w BB

powiem tak:ja po poronieniu mojego aniołka( 6/7 tyd)na wypisie ze szpitala mam napisane endometrium:2,62cm,wiec nie wiem ,w ciąże zaszlam lecz poronilam .Moze mialam za niskie to endometrium,za tydzien mam umowiona wizyte z profesorem i bede pytac co takiego sie stało ze poroniłam i jak to jest z tym endometrium wiec chetnie sie podziele wiedza.Pozdrawiam,mama Aniołeczka(*)01.10.2014.

10. reklama

Poleć forum