reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe endometrium

S

stella94

Gość
Witam!! Przez przypadek natrafiłam na to forum. Otóż staramy się z moim narzeczonym o dzidziusia. Jakiś czas temu miałam wizyte u ginekologa ale dowiedziałam się, że moje endometrium wynosi tylko 3mm. Lekarka fakt, że powiedziała, że jest dość małe ale nie uprzedziła mnie o tym fakcie, nie zapisała nic mimo iż powiedziałam, że chce się starać o maleństwo. Czy to oznacza, że będę miała problemy z zajściem? Moge coś zrobić, żeby w jakiś sposób się powiększyło? Skoro lekarz nie zapisał mi leków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam!! Przez przypadek natrafiłam na to forum. Otóż staramy się z moim narzeczonym o dzidziusia. Jakiś czas temu miałam wizyte u ginekologa ale dowiedziałam się, że moje endometrium wynosi tylko 3mm. [emoji24] Lekarka fakt, że powiedziała, że jest dość małe ale nie uprzedziła mnie o tym fakcie, nie zapisała nic mimo iż powiedziałam, że chce się starać o maleństwo. [emoji24] Czy to oznacza, że będę miała problemy z zajściem? Moge coś zrobić, żeby w jakiś sposób się powiększyło? Skoro lekarz nie zapisał mi leków. [emoji24]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A w jakiej fazie cyklu mialaś robione usg? Endometrium się powiększa do owulacji. Więc w okresie okołoowulacyjnym powinno mieć od 8mm aby mogła być z tego ciąża

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To była 2 faza cyklu
Jeśli byłaś po owulacji to rzeczywiście b.małe. aż nieprawdopodobne...
Może skonsultuj u innego lekarza z dobrym sprzętem. A na endo czerwone wino,migdały.
Jest też lek- estrofem ale to na receptę

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrób pełny monitoring cyklu u dobrego gina. Zobaczysz czy i jak rośnie endometrium i pecherzyki

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie miałam monitorowanego i nie wiem czy miałam owulacje. Nie obserwuje tego i nie badam w żaden sposób. Dlatego wybrałam się właśnie do lekarza ale tak na prawdę nic się nie dowiedziałam czy moge zajść, czy bd miała problemy. Nawet nie wspomniała o tak małym endo, dopiero w domu na spokojnie sobie przeanalizowałam usg wraz z zapisem od lekarza. A tu szok
 
A uprzedziłam, że planuje już dzidzie. Tylko zapisała i nic z tym nie zrobiła. Także jestem zawiedziona. Ale na szczęście pod koniec stycznia kolejna wizyta u lekarza, tym razem innego [emoji1] No cóż spróbujemy szczęścia i zobaczymy co wyjdzie.
 
reklama
Do góry