justysia85
Fanka BB :)
Dziewczyny mój syn zaczął dzisiaj chodzićWczoraj robił 3-5 kroczków i bach a dzisiaj do uchni doszedł
![]()
No to GRATULLEJEMY!!!
następny ważny etap w życiu VITA masz już za sobą!!!:-):-):-):-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Dziewczyny mój syn zaczął dzisiaj chodzićWczoraj robił 3-5 kroczków i bach a dzisiaj do uchni doszedł
![]()
He he he super! A gra na ustach tak jak mój Maksiul!Oto ja moj zdolniacha chodzi :-)
[video]http://s197.photobucket.com/albums/aa284/radwanscy/?action=view¤t=chodzinadzielce.flv[/video]



(bardzo dobe cwiczenie!!!)
głównie w kosciele przy ojcze nasz

Zakrywa sie kocem, albo kuca przy stoliku tak, zeby nie było jej widac
Idzie do kuchni, staje pod szafka, gdzie je chowam, wyciąga ręke i mówi : e! e!
