reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Małe łożysko w ciąży, mała waga dziecka

Fanka Kadry

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam. Jestem obecnie w 28 tyg ciazy. Wszystko jest w porządku oprócz tego,ze lekarz stwierdził, ze mam małe łożysko a co za tym idzie dzidziuś rośnie trochę wolniej. Wielkością odpowiada 26 tydzień. Boję się czy to małe łożysko wykarmi dzidziusia. Czy któraś z Was też miała małe łożysko?
P.S. Ja się urodziłam tydzień po terminie i wazylam 2700g więc może będzie podobnie?

reklama

Jadwiga orłowska

Miasto
P
Rozwiązania
3
Ja urodziłam córkę w 40+1, ważyła 2610 i 46 cm. Zaraz po porodzie powiedzieli ze bardzo małe łożysko. Teraz ma dwulatka i dalej jest niziutkie, ale ogólnie wszystko dobrze

BaskaW

Rozwiązania
1
Ile teraz wazy dzidzius? Ja jestem w 28 tc i u nas 1080 g.

Fanka Kadry

Rozwiązania
0
Może warto byloby zapytac o heparyne o zastrzyki? Sprawdzali przepływy i wydolnosc lozyska?
Sprawdzali i przeplywy wszystkie bardzo dobre. Zobaczymy co mi powie na wizycie. Łożysko nie jest Stare ale poprostu małe i chyba stąd przyczyna

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
angelika.zima5 Małe kropeczki krwi Potrzebuję porady 1
O Zbyt małe dziecko w 31 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 61
Kasia2301 Małe krwiaczki na... Ciąża, poród, połóg 3
W Za małe dziecko? Ciąża, poród, połóg 15
G Dziecko o tydzień za małe Potrzebuję porady 14
adzwojcik Obie półkule mózgowe zajmują zbyt mało miejsca (są za małe?)/ Krótkie sploty naczyniowe mózgu Potrzebuję porady 5
S Małe endometrium Staramy się 12
L Niskie betaHCG, małe przyrosty, 8tydz Potrzebuję porady 9
S Małe turbulencje na pokładzie. Dzieci urodzone we wrześniu 2017 1
Gagatka88 Małe, ale Biuściaste Mamuśki - znalazłyście dla siebie stanik? Przyszłe mamy 11
M Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety Roczniaki i dwulatki 0
K Ocena sposobu żywienia dzieci w 1. roku życia. Badanie. Żywienie 0
M Jak nauczyć małe dzieci porządku? Rodzeństwo 5
O Małe endometrium. Czy istnieje szansa na ciążę? Staramy się 7
Felidae PODRÓŻE małe i duże Dzieci urodzone w kwietniu 2013 7
vinga89 Rozpakowane Styczniówki i ich małe skarby :) - bez komentarzy Dzieci urodzone w styczniu 2014 6
T Jak zagospodarować małe pokoje dziecięce? Trójmiasto 14
lucere spotkania małe i duże Dzieci urodzone w grudniu 2013 118
annaoj kce Małe conieco, czyli nasz przepisy kulinarne Wielodzietni 22
Ainhoa Małe ciemiączko i płod hipertroficzny Forum pediatryczne 1
B Wakacyjne zajęcia adaptacyjne Wrocław Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia tylko tutaj 0
B Wakacyjne Zajęcia Adaptacyjne w Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia - Wrocław 0
firefly moje Małe Mądre Dzieciaczki 1
A zbyt małe dziecko Ciąża, poród, połóg 7
B Sylwester dla dzieci 2011/2012 całonocna opieka wrocław oporów małe wielkie skarby Ogłoszenia tylko tutaj 0
Marma Te małe i te duże postępy naszych maluszków – czyli chwalimy się Dzieci urodzone w kwietniu 2011 36
B Żłobek Przedszkole Małe Wielkie Skarby organizacja urodzin Ogłoszenia - Wrocław 1
B Żłobek Przedszkole Małe Wielkie Skarby Wrocław Oporów Ogłoszenia tylko tutaj 2
monikasia Małe Śnieżynki i korzystanie z nocnika Dzieci urodzone w lutym 2010 42
B Nowe przedszkole Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia - Wrocław 1
N Małe ssaki - czyli wszystko o karmieniu piersią lub butelką:) Dzieci urodzone w sierpniu 2010 1259
cytrusik zupełnie małe szkraby a domowi zwierzęcy lokatorzy - izolować? Dzieci urodzone w czerwcu 2010 10
agapa Nasze kilogramy - te duże i te małe. Dzieci urodzone w lutym 2010 110
mikimauro Życzenia&Gratulacje- te małe i te duże:) Dzieci urodzone w lutym 783
dmuchawiec Małe i duże postępy w rozwoju naszych Malusińskich :) dzieci urodzone w lipcu'09 498
stabilo Szkolne problemy małe i duże Szkoły 4
Kira24 Nasze małe umiejętności i osiągnięcia Dzieci urodzone w sierpniu 2007 23
K Za małe dziecko!!!! Ciąża, poród, połóg 14
Asiun Wychowanie czyli sposoby na małe łobuzki :) Dzieci urodzone w kwietniu 2006 247
Joaśka Podróże małe i duże :) Dzieci urodzone w kwietniu 2006 78
beata8422 Kiedy skusiłyśmy się na małe przyjemności? Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 3
sumka Podróże małe i duże :) Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 431
wiki.25 Nasze małe zachciewajki Dzieci urodzone w kwietniu 2007 323
M Podróże małe i duże! Dzieci urodzone w listopadzie 2006r. 86
I USG - nasze małe październikowe Słoneczka Dzieci urodzone w październiku 2006 302
A nad brzegiem rzeczki mieszkają małe smuteczki ;( Dzieci urodzone w lutym 2006r. 236
P Łożysko Ciąża, poród, połóg 8
E Łożysko brzeżnie przodujące i naczynia przodujące Potrzebuję porady 16
Ana.34 Łożysko przodujące Potrzebuję porady 9
B Nisko Łożysko Potrzebuję porady 4