reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow

reklama
Dziweczynki śliczne te wasze ubranka dla Bebików :D Pamiętajcie, żęby te malusie kupować z długim rękawem bo zimno będzie jak Dzieciaczki przyjdą na świat a później już raczej w nie nie wskoczą :p Elżbietka body z simbą jest rewelacja i tak samo w urzytkowaniu dobre :) Koleżanka ma identyczne i po praniach nadal świetnie wygląda :D
 
Sliczne te ciuszki dla naszych dzieciaczkow :) takie malutkie kolorowe ja juz sie doczekac nie moge kiedy bede mogla mojego synka w nie ubrac ::)
 
to mi przypomina radosc jaka dawalo przebieranie lalek hehehhe :) nowe ciuszki dla barbie itd ;) dziecinniejemy czy w dziecinstwie mialysmy instynk macierzynski??? hehhe
 
Dziecinne zabawy przygotowują do dorosłości, ja pamiętam zabawy w dom, sklep, w mamy i dzieci itp ... a teraz to już nie zabawa, a życie, no może z wyjątkiem tej ostatniej, bo to będzie przygoda :)
 

Udalam sie na rajd lumpkowy ze znajoma dzis w poszukiwaniu ubranek ciazowych i wyszlam z slicznymi ciuszkami dla malenstwa. Jasnobrazowa skorzana kamizeleczka podszyta barankiem ze slicznym rozowym haftem, nowe buciki ze sztruksu, kaftanik z dlugim rekawkiem z zoltego cieplutkiego welurku i kocyk z porzadnego polarku w sumie za 30 zloty ^_^ wszystko prawie nie uzywane a buciki nowki Szkoda ze aparatu nie mam to bym wam pokazala. Moja mama jest zachwycona ^_^
 
ale macie śliczne ciuszki - kurcze a ja jeszcze nic jeszcze nie kupiłam :( chyba najwyższy czas zrobić sobie i dzidzi przyjemność :) boję się że jak zacznę to będę codziennie coś przynosić - a sporo ciuszków mam od siostry. Jutro wyruszam na zakupu i bez bodziaka nie wracam ;D
 
Sa_raa ja nie kupiłam tych ciuszków, ale je dostałam od cioci. Jak bym sama kupowała to faktycznie wzięłabym takie z długim rękawkiem.
 
reklama
Do góry