reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow

Befado - fabryka - było kiedyś u nas w Kętach, niedawno przenieśli się do Bielska. ich pantofle były nie do pobicia, cos jak Zetpol :tak:
 
reklama
Elfiko gratuluje mieszkania juz w nowym, własnym mieszkanku. Obie dziewczynki cudne
no i jak pytalam o kapcie to mowil ze nie poleca takich sztywnych(za ktore dalam 90zł:wściekła/y::wściekła/y:) ani skarpetek antyposlizgowych i ze to bzdura ze dziecko ma chodzic na boso:confused: ja kiedys gdzies czytalam ze chodzenie na boso jest zdrowe:cool2:
No oczywiście, co lekarz to opinia. Szczerze powiedziawszy to rozmawiając z kilkoma lekarzami, pediatrą, ortopedą i rechabilitantem wszyscy mowili, ze chodzenie boso jest zdrowe i dobre dla rosnących stop. * kwietnia jedziemy do prokocimia do ortopedy to zapytam, cikeawe co tam powiedzą:confused:.

Co do bucików to ja dla Julki poki co wiosennych nie mam, czekam własnie na te wizyte w prokocimiu, bo moze sie okazac ze lekarz np. zaleci jakies specjalizstyczne obuwie choc szczerze watpie bo nie wiedze, zeby Jula jakos specjalnie kośclawiła nózki. A wogole to zastanawiam sie jakie ewentua;nie kupic jej buty. Kupujecie takie wyzsze buciki za kostke czy odrazu takie ponizej kostki? w zeszłym roku kupiłam ponizej kostki i w sumie dobrze bo te powyzej kostki to chyba na miesiac albo i krocej.
 
Robert chodzi w niskich butach i jest ok. Teraz ma takie przejsciowe z Boti do kostki, ale sa nieocieplane i bardzio lekkie.
Juz w ubieglym roku w lecie mial sandaly na samych paskach i sobie radzil. Jak ma wyzsze buty to jakos dziwnie chodzi. :no: A na bilansie babka powiedziala, ze chodzi prawidlowo wiec ja napewno bede kupowac niskie buty. :tak:
No ale moje dziecko w domu chodzi bez kapci, przewaznie w skarpetach, ale ze one Go w stopy chyba parza, to co chwile gania z golymi stopkami.
 
Pisząc poprzedniego posta uzmysłowiłam sobie, że moi panowie mają co na siebie założyć na tą komunię a ja nie :baffled: O kurcze! Chyba muszę sama sobie coś poszukać :tak:
 
Cześć!
wpadam do Was z życzeniami :tak:
Ze świątecznego korzystam zwyczaju,
By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju
I życzyć Wam naprawdę z całą serdecznością
By święta napełniły Wam duszę radością!
By Wielkanoc była jak bajka,
a na stole nie zabrakło smacznego jajka!

Życzymy samych tęczowych pisanek,
i Mokrego Dyngusa cały ranek.
elfik z rodziną
68.gif
 
reklama
A to obiecane zdjęcia nowego nabytku Witka ;-)
1. Sandałki - kupiła teściowa :tak:;-):-D
2. Półbuciki z wycięciami
3. Trampki do latania po działce wujka i do piaskownicy (trochę już brudne, bo po zakupach byliśmy na działce wujaszka :-D:-D)
 

Załączniki

  • DSC_0154.jpg
    DSC_0154.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 139
  • DSC_0155.jpg
    DSC_0155.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 137
  • DSC_0153.jpg
    DSC_0153.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 144
Do góry