reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow

o rany kocham sklepy meblowe!!!! jakbym mogla to bym co tydzien wymieniala meble i urzadzala pokoiki :))) ja juz sie nie moge doczekac zakupow do pokoju malenstwa tylko najpierw musimy znalezc mieskzanie ;)
 
reklama
Ach kurcze dziś też skoczę na taki rajd lumpkowy i nie tylko będę szukać spodni na słonicę ale pokopię też za czymś maleńkim i słodkim ;)
 
uuj na spodenkach po praniu wyszly leciutkie zazulcenia :/ ale widac generalnie wtedy jak sie im baaaardzo dobze przyjzec wiec moze nikt nie zauwazy:p
 
MariOla
mi też się podobają meble z Mamuta z Ikei. Wprowadzam się przed zimą ( mam nadzieję...) do domku i będę miała pusty pokoik do urządzenia. Fajne sa też zestawy dla niemowlaków (komoda , szafa, lóżeczko), ale sa drogie, a i tak w łóżeczko niemowlęce trzeba będzie wymienić na jakis tapczanik. Widziałam lóżeczka o długości 140 cm i trochę szersze od standardowych, z których robi się później tapczanik- raczej praktyczne.
 
Aniay ...... spróbuj zaprać z solą albo z cytryną ... ja ciuszki szmateksowe często tak traktuję i wiele małych przoczonych plamek już się pozbyłam

Kamila ... Łóżeczko z Mammuta jest malutkie i nie ma szuflady, na której mi zależy, więc odpada ... ja łóżeczko kupię z Klupś'ia ... Łóżeczko, materacyk, pościele wraz z poszewkami, prześcieradełko, ochraniacze i baldachim wyjdą nieco ponad 500 pln i już moja mam się na nie zapisała i kupuje je w grudniu, jako pierwszy prezent świąteczny dla maleństwa :)
 
MariaOla
weszłam na strone Klupuśia- rzeczywiście śliczne te posciele. czyli łóżeczko mamuta ma mniej niż standardowe 120/60? A co myślisz o łóżeczku z płozami- kołysce? Moja mama oczywiście przeciwniczka bujania twierdzi , że bujć dziecko można trochę w wózku a nie w łóżeczku....Ale z tego co czytałam na forach to jak gondola umocowana była na paskach to bujac można było. A teraz to już prawie takich wózków nie ma i przez te bujanie luzują się śrubki....i może wózek sie potem telepać...
 
reklama
Ja nie chciałabym nauczyć swojej pociechy bujania, a raczej zasypiania w wóżko, bo uważam, że od tego jest łóżeczko ... no i właściwie dlaczego nie z płozami ... teraz są fajne łóżeczka, które mają blokadki na te płozy i mogą być kołyską lub łóżeczkiem, tylko niestety są nieco droższe. Osobiście ja jestem za takim rozwiązanie, ale co kupię to się jeszcze okaże, po konsultacji ze sponsorką mamą :)
 
Do góry