reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow

Kurtka
 

Załączniki

  • P1060763.jpg
    P1060763.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 22
  • P1060764.jpg
    P1060764.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 25
  • P1060765.jpg
    P1060765.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 25
  • P1060759.jpg
    P1060759.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 27
reklama
geperty ty jestes normalnie boska!!
zaluje ze nie mam corci bo jestem pierwsza i juz bym zaklepala dla siebie:-D
chociaz Niko tak bosko wyglada w tych koloroach ze moze rozwaze:-D:-D

ostatnio kupilam mojemu body w tesco dla dziewczynek bo nie bylo chlopiecym a to i tak pod spod i wyglada calkiem calkiem:-D:-D:-D:-D:-p
 
Pasuje mu ten róż:rofl2:;-)choć minę ma taką sobie;-)Ja w tesco kupuję dużo podwójnych rzeczy tzn dla jednej i dla drugiej;-)
 
Wczoraj przyszedł w końcu Antosia prezent urodzinowy:tak:. Ze wzgledów oczywistych, dostał go od razu;-). Jest zachwycony nowym nabytkiem i oby tak mu zostało:-p. Przespał w swoim łóżku całą noc, choć dwa razy musiałam interweniować, by nie czmychnął do naszego wyrka:-D.
 

Załączniki

  • DSCF7594.jpg
    DSCF7594.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCF7597.jpg
    DSCF7597.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCF7598.jpg
    DSCF7598.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCF7599.jpg
    DSCF7599.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 31
Geperty, hmm cos mi sie widzi, ze poprostu moje dziecko jest mniejsze. :-)

Antosiowa chcemy takie same lozko. :tak: Nie wiem jaki macie rozmiar, ale my musimy miec te na 160 dlugosci, bo niestety wieksze nie wejdzie. Weszloby na 180, ale takich nie znalazlam na Allegro.

No i u nas Piotrek stwierdzil, ze sam je zrobi. Pytanie tylko kiedy. :angry:

Ja chcialam pietrowe, ale stwierdzilismy, ze jednak i tak narazie mialabym stracha Robert klasc u gory, wiec wstrzymamy sie jeszcze z tym, a to lozko zawsze sie potem przyda dla 2 dzieciaczka. :tak:
 
Dokładnie jak mój:-D... już za kredki się nieźle nasłuchałam, że cały dom wymalowany:rofl2:. A ja i tak kupię tą ciastolinę:-p... przecież dziecko musi się jakoś rozwijać:-D:-D

No właśnie, też tak myślę :tak::-D;-)

Geperty, Nikuś wygląda bosko jako model :-D:-D:-D:-D Pasują mu te różowości ;-):-D:-p:rofl2: Ja z wiadomych względów nie piszę się na żadne z ciuszków :-D:-D:-D

Antosiowa, świetne to łóżko Antosia :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry