reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow

karola2007

Mamy styczniowe 2007 majowe mamy'08
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
1 675
Dziewczyny zalozylam ten watek bo mysle ze juz czas na male zakupki :) Zachecam do wklejania fotek rzeczy, ktore juz zakupilyscie lub dostalyscie w prezencie ;D To ja zaczynam pierwsza :p mamusia kupila swojemu synkowi takie rzeczy :laugh:
 
reklama
Kurcze ... kolejny wątek nie dla mnie ...... buuuuuuu ja chcę wkroczyć w XXI wiek i chę mieć USB !!! Już biadolę nad uchem męża by kompa na raty nabyć, zanim brządc wyskoczy ::)
 
Mariola czy chodzi o to ze nie mozesz zdjec wrzucic na kompa? moze popros znajomych i niech Ci fotki przesla poczta:)

ja mam pelno ciuszkow ale nie w domu, odziedziczylam po przyszlej szfagierce a raczej po jej dzidzi hehehe, wszystkei ciuchy sa na wsi bo nie ma gdzie ich trzymac:) jak je zwieziemy tu na slask to wrzuce do poogladania :)
 
Ja również mam ciuszki dla dzidzi w kilku miejscach. Część z nich jest w mojej piwnicy, część jeszcze u siostry, a część u przyszłej szwagierki. Jak się przeprowadzimy, to wówczas zwiozę wszystkie do siebie i zacznę je przeglądać. Wtedy postaram się pokazać wam ile tego jest :)
 
Karlam ... niom nie mogę zrzucić fotek, masz rację będę musiała się przejść po prośbie do znajomych, tylko, że jest okres wakacyjny i to też są pewne trudności ... myślę, że niebawem na wszystkich wątkach z fotkami Was zasypię :p
 
a ja jakoś nie umiem pomniejszyc fotek,zeby tu wlazły. Bo muszą wazyc max 180 Kb..... komputerowe beztalencie ze mnie..
 
a ja jeszce nie widzialam wiekszosci ciuszkow bo czekaja na mnie w irlandii, dostalam co prawada od mojego przybranego braciszka dwie pary spioszkow z rekawkami ( jakkolwiek sie to nazywa dla mnie to wszystko spioszki i nie rozrozniam miedzy body, pajacykiem itd) sliczna czapeczke bialo rozowa, dwie pary skarpetus a od innych znajomych recznie robione na drutach papucie :p slicznosciowe
 
a ja się dziś nie potrafiłam powstrzymac i zrobiłam zakupy na wyrzedaży w 5, 10 ,15 i oto moje zakupki: :):)
 

Załączniki

  • body.JPG
    body.JPG
    54,1 KB · Wyświetleń: 299
  • spiochy.JPG
    spiochy.JPG
    57,3 KB · Wyświetleń: 298
reklama
i jeszcze....

 

Załączniki

  • pajacyk.JPG
    pajacyk.JPG
    54,6 KB · Wyświetleń: 289
  • pajacyk2.JPG
    pajacyk2.JPG
    57,9 KB · Wyświetleń: 289
Do góry