reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe Śnieżynki i korzystanie z nocnika

Rosi Nela tez zaczela wolac "siu siu" i przynosi nocnik...
Ale rzadko udaje sie cos zlapac do srodka. Najczesciej siada na chwilke i po pol minutu stwierdza, ze juz nie chce siedziec i wstaje. Albo wola juz po fakcie...
Wzielam sie na sposob i zaczelam ja wysadzac o okreslonych porach: zawsze po wstaniu rano i po popoludniowej drzemce, przed pojsciem spac w poludnie i wieczorem, a takze przed wyjsciem z domu i po powrocie. Zaczela Myszka kojarzyc i teraz coraz czesciej jest siku do nocniczka. A jak tylko mowie ze idziemy spac, albo na dwor, to leci po nocnik i chce siadac :D
Ale ostatnio tez ledwo co zeszla z nocnika, to kucnela obok i obsikala dywan ;)

Mysle, ze troche cierpliwosci i czasu i zalapia Malenstwa :D
 
reklama
U nas są postępy nocniczkowe, niestety musieliśmy wszystko od nowa zaczynać bo jak poszłam do szpitala to teściowa zajmowała się Krystkiem i nie za bardzo jej się chciało wysadzać go na nocniczek wolała mu pampersa założyć. A teraz mój smyk woła si si ale nie zawsze choć jak się spytam czy chce to wstaje i idziemy wtedy do ubikacji bo woli robić do kibelka i spuszczać potem wodę. Mieliśmy też dni, że na dywan sikał ale teraz wszystko ląduje albo w nocniczek albo w kibelek.
 
Kubuś już coraz mniej korzysta z pampersa, przeważnie dostaje go tylko do spania a tak to biega w majtuniach :) z tym że Kuba nie siada w ogóle na nocnik.... On chce tylko na ubikacje :-D
 
Mój też lata bez pieluchy po mieszkaniu i bez majtek i spodenek bo sobie ściąga.A potem wkłada ,żeby znowu ściągnąć. Więc ma tylko na sobie koszulkę albo bluzkę a poniżej z gołą p..pą lata.
 
To jak tak biegaja bez pieluszek to nie zasikają dywanu????
moją sprobowalam puscic samopas to odrazu byla kaluża mimo ze nocnik stal obok:crazy:
 
Jestem dumna z mojego synka, bo dziś na drzemkę nie założyłam mu pieluszki i już myślałam że będzie łóżko mokre a tu niespodzianka i sucho było a on ok 3 godz spał.:-)
 
Kubuś już coraz mniej korzysta z pampersa, przeważnie dostaje go tylko do spania a tak to biega w majtuniach :) z tym że Kuba nie siada w ogóle na nocnik.... On chce tylko na ubikacje :-D
moja też woli siusiać do ubikacji, ale dumna z niej jestem, bo jak jest ze mną to chodzi bez pieluszki i zawsze woła - nie raz tylko nie zdążymy dobiec do łazienki. Pieluszkę zakładamy do spania i na dwór. Niestety przy niani nie zawsze woła:no:
 
reklama
Do góry