reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe ssaki - czyli wszystko o karmieniu piersią lub butelką:)

Moja oprócz kanapek na śniadanie chętnie zjada jajecznicę, jajko na miękko, serek wiejski np. ze szczypiorem, jogurt z płatkami, parówkę ale taką lepszą,
 
reklama
a jedzą jeszcze Wasze dzieciaki kaszke lub mm? Sara 180ml kaszki na sniadanie i procz tego nic z mm nie ruszy niestety :/ mleka krowiego nie lubi, zreszta ono żelaza ma jak na lekarstwo, wiec moze i lepiej. czasem zje budyn, czetso ze mną płatki z mlekiem, zjada mi wiekszosc porcji ^^ ale to raczej wyjada te rozmoczone płatki niz mleko. nie ma przeszkód zeby dawac juz dzieciakom zwykle mleko, tylko ono ma nietstey duzo mniej wartosci. ostatnio czytalam jakis raport gdzie wyszlo, ze Polacy pija na tle innych Europejczykow duzo wiecej mleka, a osteoporoza jest u nas o wiele czesciej
 
Ostatnia edycja:
Moja kaszkę zjada raczej sporadycznie, mm pije 2x dziennie plus miarkę kaszki do smaku ale coraz mniej chętnie, przed snem ze 180ml wody, rano ze 160ml. Uwielbia kakao na mleku krowim, parę razy dałam jej kaszę manną z sokiem malinowym i również jej smakowała, hitem też jest budyń:)
 
Maja wciąga dwie butle mm dziennie. Jak widzi pudełko to woła,że chce, ale jak dam jej krowie to nie wypije. Za to kaszkę mannę jak najbardziej. Owsiankę też.
Kakao jest be, jak wszystko co czekoladowe:/ Nie wiem w kogo to się wdało:)
 
Olo je i mm i krowie tzn jak nie mam dobrego mleka krowiego to daje mu modyfikowane tyle ze modyfikowanego o tak samego nie wypije zje z kaszka manna, owsianka, płatkami dla dzieci z Bobowity ale same jest bee. Kakao tez jest beee... A krowie lubi i pije chetnie (alergi nie ma). Kaszek dla niemowlaków juz od dawna nie je:no:
 
hehe, czyli widze ze co dziecko to inaczej ^^ Sara mm to moze z 80 czaaaasem wypije jak sie obudzi ok. 6 i Jej sie pic zachce. kakao natomiast wypije jak ma widzimisie. w ogole Jej sie straaaasznie szybko zmienia. kiedys np. przez jaki m-c co dziennie musiala zjesc mleczna kanapke kinder. teraz jej nie ruszy :p podobnie bylo z jogurcikami, twarozkami, serkami. masakra z tym jedzeniem. jajka np. obecnie zje tylko smazone z makaronem, bo jej zasmakowaly kiedys jak Łukasz sobie robil :p
 
Martuśka Jasio MM wypija rano i wieczorem po ok 180ml, kaszki dla dzieci juz nie zje, teraz właśnie może jeść normalne jogurty albo serki na okrągło:) sam sobie idzie do kuchni i staje przy lodówce i woła zeby mu wyjąć:)
 
reklama
Gaja zrobiła się niejadkiem, jedynie ramo butla mleka mm lub krowiego, na drugie śniadanie chleb z masłem i ogórek zielony, butla kaszki przed drzemką, na objad zje trochę zupki, ewentualnie suche ziemniaki, później trochę jakiegoś owoca i po kąpieli koniecznie butla kaszki.
 
Do góry