reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maleństwa na basenie

la pain

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2005
Postów
226
witam!!!!

mam pytanko do mam które chodzą ze swoimi maleństwami na basen!!!
jak wygładaja takie zajęcia?czy jest coś na co trzeba koniecznie zwrócić uwage wybierając basen?
 
reklama
Witam,

Chodzilam z Sonia na basen specjalny dla niemowlaczkow.
Taki basen ma odpowiednia temperature wody, miejsca przygotowane by dzieci przebrac, chodniki by sie nie slizgac, zejscie po schodkach do basenu, temperatura powietrza tez jest odpowiednia.
Do tego na naszych zajeciach bylo trzech "nauczycieli" i ratownik. W zanjeciac bral udzial do 18 dzieci + osoba dorosla.
Na zajeciach przyzwyczajalismy dzieciaczki do wody - by oczek nie przecieraly, by woda sie nie zachlystaly tj. by wody nie wciagaly, buzke zamykaly jak jest zanuzenie.
Na basenie bylo pelno kolek, pileczek, dmuchanych zabawek.

Pozdrawiam,
 
Sandros, a ile m-cy miało Twoje maleństwo,jak zaczęłaś chodzić z nim na basen?
I co z chlorem?Nie szkodziło to dzieciaczkowi?
Pozdrawiam
 
Daria, my chodzimy od pazdziernika na basen (julka miala 7m-cy) jest rewelacyjnie!!!
Woda u nas jest akurat ozonowana, ale ponoc i chlor nie zaszkodzi. Grupy mamy 7-osobowe (tzn. 7 bobasów i opiekunowie)
Jest trener i jego pomocnica, a wszystko to w aquaparku, wiec sa ratownicy i przystosowania dla bobasów.
Nie dlugo dostane fotki Julki pod woda, to zapodam ;D
Acha, u nas tzreba bylo miec zaswiadczenie od pediatry, ze dziecko moze plywac.
Jak cos to pytaj smialo!!
pozdrawiam
 
a powiedzcie mi jak to jest z tymi pieluszkami dla maluszkow???gdzie je mozna kupic????czy sa dostepne na basenie???a jak nie to gdzie??
 
My uzywamy Huggies Little Swimmers, mozna je dostac prawie wszedzie tam gdzie normalne pieluchy, w hipermarketach, slepach dla niemowlat...
Zaklada sie je tak jak majtki, ale dosc wygodnie.
to fotki z basenu:
aaaa00101pp.jpg

aaaa00140hd.jpg

aaaa00259sw.jpg

aaaa00199kn.jpg
 
Ja chodzę ze swoim Kubą zaczelismy trzy tygodnie temu jak skończył dwa miesiące bo u mnie od tego wieku można,woda jest ozonowana więc nie szkodzi skórze dziecka,zajęcia z instruktorem w grupie góra 12 osobowej.Instruktor to fajny gosć ma podejście do dzieciaków ;)
Pieluchy mozna dostac przeważnie w supermarketach sa to tak zwane kapieluchy ;D
Basen dla maluchów to cos super świetnie uodparnia maluchy przed zimą,rozwijaja się szybciej są odwazniejsze dzieki kontaktowi z dziecmi i wodą :)
POLECAM :)
 
dziewczyny dzieki za informacje, wlasnie znalazlam niedaleko mojego miasta basen z woda ozonowana i dostosowany dla maluchow, jutro tam dzwonie i sie wszystkiego dowiem!!!!mam nadzieje, ze sie uda zapisac Kube na plywanie:) badz co badz ja tez tesknie za basenem, kocham plywac!!!!!!
 
reklama
Do góry