reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mali odkrywcy ...

A mnie dziś Magda rozwaliła tekstem w dziedzinie "kolorów". Moje dziecko to cwaniak jak nie wiem co.:-D Magda ma pidżamkę tej firmy Vienetta - bardzo mi się podobają, bo są kolorowe i mają fajne rysuneczki. Pidżamka jest taka, że bluzka jest w kolorze wściekle zielonym i ma z przodu narysowanego kotka, a spodenki są szare z zielonymi lamówkami i mają narysowane te same kotki co na bluzce (mają zielone oczka), oraz malutkie zielone serduszka. No i dziś rano Magda się bawiła w kolory, tzn. mówiła jakie są kolory na mojej poszewce na poduszkę. Był tam też kolor zielony, ale nie wiem czemu akurat ten kolor sprawia Jej największy kłopot. Więc pytam co to za kolor, a Ona że niebieski, to pytam "no dobrze, a jaki jest kolor Twojej bluzeczki". A Magda - jak uczeń w szkole, który odpowiada i nie ma pojęcia co powiedzieć, więc przedłuża odpowiedź mówiąc peeeełnyyym zdaniem mówi "bluuuuzeczki ...... koooooolooool..... jeeeest..................................................................... (i nagle olśnienie) KOTEK!".:-D
 
reklama
Fantazja-wow ale Misia pieknie maluje, toz to cale postacie juz sa! A jak dokladnie naskrobane nozki, no super. Alusia nie umie jeszcze calej postaci, zwykle maluje tylko glowe i w srodku oczka, nosek i buzke.
Dzagud-no Madzia jest po prostu boska! Poradzi sobie w szkole i na studiach inteligencja :-) Alusia tez cwaniaczy choc ona lubi bardziej aktorzyc np. na zawolanie potrafi smutna minke robic albo jak sie bawi np. w lekarza to prawie serio placze ze ja noga czy reka boli.
 
Izka no ślicznie pomalowane obrazki, moja Natalia podobnie maluje, ale przyzanam że ona rzadko rysuje bo jej się nie chce i chyba nie przepada za rysunkiem.
Fantazja a rysunki Misi po prostu super, jestem jeszcze w szoku:tak:
Dzagud :-D:-D:-D
Natalia obecnie jest na etapie nauki angielskiego, ciągle pyta jak jest po polsku a jak po angielsku. No i tak uczymy sie zwierząt i kolorów. Ciekawe ile ten zapał będzie trwał:-p.
 
Sorga no suuuuper:tak: nie pamiętam już jak to jest, ale chyba szybko się za to wzięła;-)

fantazja super rysuneczki:tak:
Izka wow, Alusia ma cierpliwość:tak: no i super koloruje:tak:

hmmm... to i ja wam pokażę kawałek twórczości;-) ludziki bez brzuchów i bez rąk, bo w sumie same głowy:-D te kreseczki i kółeczka to czyta się od tyłu (tak Michał pisze) i napisał ponoć "wszystkiego najlepszego", bo to kartka dla babci na urodziny:-D
a ten drugi to dzisiejsza foka:szok::-D

no to się kolejność zamieszała:dry:
 

Załączniki

  • foka..jpg
    foka..jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 140
  • laurka..jpg
    laurka..jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 130
Sorga widzisz? Silna Baba :tak::-) Gratulacje!
kachasku czuję się podniesiona na duchu twórczością Michała :-D Muszę wreszcie wkleic obrazki Piotrka, żebyś też się lepiej poczuła ;-)
 
ależ ja się wcale nie czuję źle :-) wręcz dobrze :-D jak narysował babcię (moją mamę) z brzuchem i nogami, to się śmiała, że w końcu wysoka jest ;p
 
Sorga - ale z Tami sprawna babeczka...i jak szybko sie przewraca :szok:

Kachasek - no z Michala niezla zdolniacha jest ;-)

Dzagudku i Esiu - jak ja bym chciala, zeby Misia mi wreszcie cos calym zdaniem powiedziala :tak: poki co najwieksze osiogniecie to : "nie mamo, nie chce" :sorry2: A Wy tu juz cale pogadanki sobie z dzieciami urzadzacie :szok: I te recytacje wierszy :szok::cool2:

To ja wrzucam dzisiejsze dziela Misi - na jednym rodzinka w komplecie - od gory: Misia, mama, tata. A na drugim nie wiem co :confused:, czyzby jakis nowy dzidzius, hehe :nerd:
 

Załączniki

  • IMAGE_016..jpg
    IMAGE_016..jpg
    10,1 KB · Wyświetleń: 118
  • IMAGE_014..jpg
    IMAGE_014..jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 129
  • IMAGE_014..jpg
    IMAGE_014..jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 122
reklama
:baffled:ooo...rodzinka mi sie wgrala podwojnie - sorki za orientcje ale nie umiem tego odwrocic...no i kopii wykasowac tez nie umiem:dry::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry