reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mali odkrywcy ...

reklama
No Jolka tos mnie zmartwila...bo obsesja mojego dziecka tez sa cyce...nawet tatusine :)))

Kupilam wczoraj mate edukacyjna,najpierw sie wypieralam ze nie kupie bo to strata kasy ale zmeczylo mnie rozkaladanie kocy na podlodze i robienie burdelnika...a mala uwielbia sie tak bawic .Wysypuje wszystkie zabawki na podloge a mala jest w siodmym niebie :)
Tak wiec mate kupiwszy i dzis wyprobowawszy...dziecko mam z glowy,juz lezy tam 1,5 godziny icieszy sie jak glupi do sera.Zdazylam juz wszystko pospszatac,zrobic kolo siebie i teraz buszuje po necie...aaahhhhhh sielanka ;)
 
Olla, to gratuluję. A jaką kupiłaś? Pochwal się! Ja mam dwie - jedną taką zwykłą, jeszcze po Weronice, a drugą z bajerami Fisher Price. Magda uwielbia obydwie.

A co do nowych umiejętności, to Magda już załapała na dobre chwytanie wszystkiego i najbardziel lubi chwytać swoją zebrę i ładować ją do buzi, chwytać wszystko czymkolwiek jest przykryta (i swoją i naszą pościel) i ładować ją do buzi, a jak ją trzymam w pozycji pionowej, to wczepia się paluszkami w moją bluzkę i oczywiście jak się da, ładuje ją do buzi. W tej sytuacji ładowanie pięści do buzi jest już mało istotne.:-D:-D:-D
 
A jesli o chwytanie chodzi to u nas mizernie...wydawalo mi sie ze ona te raczki wyciaga do zabawek ale jakos przestala :( hhmmmm...za to gada do wszystkiego namietnie ,ostatnio nawet ''calymi zdaniami'' hehehe
 
reklama
ojjj Blanes ja tez ja chcialam ale byla troche drozsza i zdecydowalam sie na ta tansza...naprawde jest suuuper!!!!!11111
 
Do góry