reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mali odkrywcy ...

Twoja jest niby tańsza, ale z tego co tak patrzę to chyba jest lepiej przystosowana do różnego wieku dziecka, ja też ją najpierw chciałam kupić, ale w tej drugiej zaintrygowały mnie właśnie odgłosy natury. Ogólnie ta seria Fisher Price'a jest świetna, wszystkie akcesoria są prześliczne.
 
reklama
Wszystkie są śliczne. Ja się zastanawiałam nad taką jak ma Olla. Ale w końcu kupiłam cuś takiego:
MATA EDUKACYJNA FISHER PRICE OCEAN (220670323) - Aukcje internetowe Allegro

Mata to to jest tylko w takim zakresie że leży pod nią. Może walić w to wszystko co jest po bokach i nad nią. Natomiast to kółko kręci się, w środku pływają rybki i świecą światełka.



Matę taką typową to ma jak mówiłam starą po Weronisi, to masz tu na zdjęciu:



No i jeszcze mam taką huśtawkę:
Sklep FISHER-PRICE - AQUARIUM OCEAN WONDERS - TAKE-ALONG SWING - HU?TAWKA - sklep Internetowy dzieci Wroc?aw
 
Anni czy ja wiem czy skromniejsza.. :p jest cudna taka mietka i dziewczeca...

Dziagud no to poszalalas hehehe...swietna ta seria oceans wonders,naprawde!
Bylam w zeszla niedziela na car boot(taki targ gdzie ludzie sprzedaja swoje uzywane dupsy)mozna tam znales doslowinie wszystko!!!Najwiecej ******* dla dzieci bo angole maja kuku na punkcie dzidziorow ...no i byla wlasnie ta mata co ma Dziagudek za 2 funciaki! W stanie swietnym i nawet kusilo mnie zeby kupic ale mam mieszkani tak zad...no powiedzmy ze zagracone zabawkami ze nie bylo by jej gdzie wcisnac a juz wiedzialam ze kupuje tamta(strrosnie sie napaliwszy na nia ...no i mam hehe :))) )

Wiecie z tymi zabawkami to jest tak, ze ja to bardziej je dla siebie kupuje, bo w wiekszosci przypadkow mala ma je w dupie... i tak kupilam grzechotke kroliczka z mamas and papas za 8 funtow(!!!) i....nosze ja w torebce.Jest boooska ,Amelka ma ja gdzies a moj maz powiedzial ze lepsza to by na ZPT zrobil eehhhhh.........;)
 
hehehee
Olla jak ty czasem cos napiszesz - to smieje sie prawie do lez;-)- jak mozesz pstryknij fotke tej grzechotki....alboo pokazesz mi na skype jestem bardzo ciekawa jak wyglada to cudo;-):-D:-D
 
Fajne te maty :-)
My też mamy dwie - pierwszą kupiłam zwykłą (taką jak ta "stara" Dzagud), a drugą taką Piotruś dostał w prezencie. Obydwie się sprawdzają, choć oczywiście ta druga jest o niebo bardziej wypasiona i bajerancka :-)

A zabawka z ZPT mnie urzekła :-D

Natomiast co do łapania i ogólnie kombinowania z łapkami, to jeszcze nie bardzo. Na razie dzisiaj zaobserowałam próbę łapania zabawki buzią (śmiesznie to wygląda :-D), jednak do czego służą rączki, to jeszcze Piotruś nie wie ;-)
Dzagud jak czytam o Madzi, to aż ciężko uwierzyć, że jest rówieśnicą Piotrusia - "pocieszam" się, że chłopcy to takie "słabsze modele" i wolniej im wszystko idzie ;-)
 
reklama
Fajny temat-wlasnie chce kupic taka mate wiec zabralam sie do przegladania co wy tam nakupowalyscie i bardzo mi sie to podoba :-) jutro jade kupic-u nas sa troche tansze bo ta "rainforest" jest za 50-60 dolcow co mnie sklania do kupienia jeszcze tu a nie w PL (do Polski jade w drugiej polowie wrzesnia) choc bagaz bede miala strasznie duzy.
Babies "R" Us - Gyms & Playmats
Olla-Zabawka z ZPT-ow tez mi sie podoba :-)
Esia-moja mala tez jeszcze nie kuma po co sa rece ale zato gada jak najeta (ostatnio powiedziala "KA"-nowa literka w jej slowniku) a smieje sie pelna geba.
 
Do góry