reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mali odkrywcy ...

g015.gif
dla Frania.
Ale se gruchnął o ziemię hehe
 
reklama
Do 6 miesiaca Franka ulubiona pozycja to leżenie nieruchomo na macie. A jak sie rozszalał to robi wszystko na raz, więc w tydzien może sie duzo wydarzyć :tak:

Potwierdzam. Ja na Zośce też zaobserwowałam co to takiego 'skok rozwojowy'. Nic-nic-nic a potem nagle wszystko naraz.
 
Widzę, że rozbawiło Was atakowanie mnie...no cóż chciałam przekazac informacje od zaufanych ludzi i wykształconych, mogę wiecej tego nie robic...Wiktor jest pod stałą opieką fizjoterapeutów i neurologów(różnych) i to od nich mam takie dane...myślałam, że inaczej to przyjmiecie
 
Jolu,
nie ma sie co dołować. Już wkrótce będziesz się z tego śmiała. Ja też się teraz podśmiewam z siebie jak sobie przypomnę moje lamenty że Zosia sie nie śmieje i nie gaworzy. A teraz taka rozgadana śmieszka :tak: Noooo... czasami :-D Bo czasem to ją tak jakaś zabawka pochłonie że od razu zaczynam kombinować czy przez przypadek nie jest to autystyczne dziecko :zawstydzona/y::-D
 
Siwucha
wzięłaś te żarty za bardzo na poważnie. :tak:
To że akurat z Twojego poważnego posta zrobiła się kupa śmiechu to przecież nic złego.

Nikt nie miał niczego niedobrego na myśli :tak:
Poza tym napisałam przecież jak sobie cenię że potrafisz (-cie) tak 'profesjonalnie' zareagować.

A swoją drogą dlaczego nadala pod taką specjalistyczną opieką??
 
Efilo może rzeczywiście to nic złego, ale nie lubię, jak ktoś delikatnie ujmujac chce ze mnie zrobic "głupka". To nie ja wymyśliłam te informacje a myślałam, że pisząc je do Was zainteresuję czymś, będziecie miały inne spojrzenie na poszczególne etapy rozwojowe dziecka itp. a tymczasem spotkałam się z ironią i cynizmem w moim kierunku(tak to odebrałam)

Co do pytania o opiekę lekarzy:
Wiktor ma jeszcze wzmożone napięcie mięśniowe i cały czas jest rehabilitowany oraz kontrolowany przez neurologa(miał wylew II stopnia przy porodzie)
 
Siwucha - ja sie zgadzam z Efilo. Przesledzialam caly watek i tez nie mysle by to co dziewczyny pisza bylo personalne. Naprawde.

Efilo - Zosia super! W ogole mi sie wydaje, ze ci rosnie duzaa indywidualistka i niesamowicie inteligentna dziewczynka. Serio. Choc znawca nie jestem;-)

Dzaud - musze cie zmartwic, ale Suri moze swobodnie z Madzia na zawody startowac... Ja mam dosc krzykow, gadania, sapania, OOPPPOOWIADANIA. Jak spi rozkoszuje sie cisza. SERIO. Nie mam jej wiele. Niestety nie mam kamery by to nagrac. Ale w realu sie zobaczy ;-)

Suri tez zaczyna chodzic - nie lubi lezec - musze z nia chodzic i ja podtrzymywac...
Bola mnie od tego rece to jest raz. A dwa to... No jak same piszecie staram sie nie zachecac jej do tego...

Cos z tym raczkowaniem nie teges. Nie widze by Suri sie do tego palilo choc dzis tez pierwszy raz zrobila "pieska". No moze to jakis znak.

Ale musze wam powiedziec, ze jestescie wiedzmy hahaha;-)
Ale to wlasie chyba taka cecha polakow...(bez urazy) bo wlasnie jak mieszkalam w PL to mnie wkurzalo, ze kazdy mial 150 tys. uwag i rad dla mnie. Ale zeby np. szczerze powiedzial mi cos milego ...eee eee...
Mimo, ze w glebi duszy czlowiek jest zazdrosnym stworzeniem i chce wszystko jak najlepsze dla siebie...Hmm nauczmy sie cieszyc czyims "osiagnieciem" i szczesciem. To jest dopiero sztuka! To apropos oglnie zauwazylam. Ale nawiazuje do Efilo.

To tak na marinesie. Sorki:sorry2:
 
reklama
Do góry