reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mało konkretne badanie USG

F

F87

Gość
Hej :)
Wróciłam właśnie od gina, jestem w 16 tc.
Mam wątpliwość co do dokładności przeprowadzonego badania i co za tym idzie rzetelności lekarza. Nie dowiedziałam się, jakie dokładnie dziecko ma wymiary, w tym zwłaszcza obwodu główki, brzuszka, długości kości udowej. Na pytanie jak duże jest dziecko usłyszałam tylko, że "OKOŁO dziesięciu cm i około 95 gram." 😳
W poprzedniej ciąży miałam na druczku usg wypisane wszystko, długość dziecka, obwody i wagę, wszystko z normami dla danego tygodnia. Zastanawiam się czy nie zmienić lekarza, bo coś mi się wydaje, że nie tak powinno wyglądać badanie.
Czy Wam wszystko dokładnie wypisują na każdej wizycie czy też nie? Może tamten lekarz był wyjątkowo dokładny i szczegółowy...
 
reklama
Miałam wszystko dokładnie opisywane. Dostawałam oprócz zdjęć USG jeszcze druczek na którym były podane wszystkie wielkości i normy na dany tydzień. Zmieniłabym lekarza.
 
Miałam wszystko dokładnie opisywane. Dostawałam oprócz zdjęć USG jeszcze druczek na którym były podane wszystkie wielkości i normy na dany tydzień. Zmieniłabym lekarza.
No właśnie! Po prostu niesmak czuję, bo tamten gin wszystko mi dokładnie opisywał, monitor od razu odwrócony w moją stronę, a tu info jak 30 lat temu "wszystko dobrze" i nara.
 
Masakra z tym lekarzem, mam nadzieję że z NFZ bo szkoda kasy na taką osobę. Może wrócisz do gin z poprzedniej ciąży? Jest już sprawdzony.
 
Do góry