reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mało mleka

Waleriana

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2017
Postów
89
witam wszystkie mamy. tydzien temu urodzilam silami natury w 37 tygodniu. wszystko pieknie tylko jest problem z pokarmem. mala sie nie najada po jakims czasie ssania piersi wierci sie prezy placze lapie sutka zeby za chwile puscic. odciagam laktatorem ale jest to zazwyczaj kilka mililitrow. dokarmiam sztucznym. wiem ze wiele mam to potepia ale ja czuje ze ona jest glodna. staram sie jak moge ale nie wiem czy juz nie jest dla mnie za pozno to juz tydzien od porodu a pokarmu wcale nie pojawilo sie wiecej.
 
reklama
Rozwiązanie
Tak trzymaj... szkoda ze ja tak późno się z tym pogodziłam... ale dzisiaj jestem już bogatsza o pewną najważniejsza sprawę... to nie mleko matki czyni ze dziecko jest szczęśliwe tylko dziecko jest szczęśliwe tylko wtedy gdy ma szczęśliwa mamę... I tego się trzymajmy nie da się wygrać ani z losem ani fizjologia... cieszmy się tym co mamy a mamy wiele zdrowe uśmiechnięte dzieci... Powodzenia
wisi na cycu zanim dostanie mleko z butli to jest przy cycu, tylko że prawie natychmiast zasypia possie chwile i odplywa wszystkie proby wybudzenia spelzaja na niczym tak mocno spi.
 
witam wszystkie mamy. tydzien temu urodzilam silami natury w 37 tygodniu. wszystko pieknie tylko jest problem z pokarmem. mala sie nie najada po jakims czasie ssania piersi wierci sie prezy placze lapie sutka zeby za chwile puscic. odciagam laktatorem ale jest to zazwyczaj kilka mililitrow. dokarmiam sztucznym. wiem ze wiele mam to potepia ale ja czuje ze ona jest glodna. staram sie jak moge ale nie wiem czy juz nie jest dla mnie za pozno to juz tydzien od porodu a pokarmu wcale nie pojawilo sie wiecej.
Niestety ale jak podajesz sztuczne to Twojego mleka nigdy nie będzie więcej. Przede wszyztskim zrezygnuj z tego i to co pisze poprzedniczka .
 
Nie dokarmiaj mm..
Przystawiaj i przystawiaj .
Nie ma czegoś takiego jak mało mleka.
Jeśli będziesz przystawiaj to mleko będzie. Początki laktacji są trudne potem się wszystko unormuje.
Pamiętaj że dziecko to najlepszy laktator
A laktatorem zaburzysz laktacje a poza tym on nigdy nie ściągnie Ci tyle ile masz masz mleka dziecko to najlepszy laktator .
Ja mam mleka aż się leje a jak ściągnąłam kilka razy to malutko.
Dziecko na początku będzie wisieć na piersi mleko mamy sie szybko trawi a dzidziuś ma mały żołądek. I ma dużą potrzebę ssania.
Jedno jest 10 min drugie pół godziny.
Musisz to przeczekać.
Taki dzidziuś nie potrzebuje dużo na początku
Kup sobie może nakładki na sutki chociaż dziecku to obojętne jaki mama ma sutek.
Przystawiaj tyle ile chce.
Mleko będzie na pewno.
 
reklama
Dziecko nawet jak śpi to pobudza laktacje i splywają mu krople mleka a z kropli zrobi się łyk więc spokojnie :) Taki maluch potrzebuje dużo snu i jedzenia więc często łaczy te dwie czynności . Też polecam tego bloga:)
 
reklama
Do góry