reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mało mleka

Waleriana

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2017
Postów
89
witam wszystkie mamy. tydzien temu urodzilam silami natury w 37 tygodniu. wszystko pieknie tylko jest problem z pokarmem. mala sie nie najada po jakims czasie ssania piersi wierci sie prezy placze lapie sutka zeby za chwile puscic. odciagam laktatorem ale jest to zazwyczaj kilka mililitrow. dokarmiam sztucznym. wiem ze wiele mam to potepia ale ja czuje ze ona jest glodna. staram sie jak moge ale nie wiem czy juz nie jest dla mnie za pozno to juz tydzien od porodu a pokarmu wcale nie pojawilo sie wiecej.
 
reklama
Rozwiązanie
Tak trzymaj... szkoda ze ja tak późno się z tym pogodziłam... ale dzisiaj jestem już bogatsza o pewną najważniejsza sprawę... to nie mleko matki czyni ze dziecko jest szczęśliwe tylko dziecko jest szczęśliwe tylko wtedy gdy ma szczęśliwa mamę... I tego się trzymajmy nie da się wygrać ani z losem ani fizjologia... cieszmy się tym co mamy a mamy wiele zdrowe uśmiechnięte dzieci... Powodzenia
wisi na cycu zanim dostanie mleko z butli to jest przy cycu, tylko że prawie natychmiast zasypia possie chwile i odplywa wszystkie proby wybudzenia spelzaja na niczym tak mocno spi.

W szpitalu, jak Malutka mi tak robiła, kazali budzić przez "wkręcanie" paluszka w policzek. Dziwne, wiem, ale pomagało ją wybudzić (a śpiochem była strasznym).
Nie martw się (bo to tym bardziej nie pomaga), początki są kiepskie, dlatego trzymam kciuki aby się udało :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
juz sie pogodziłam z tym że mam mało mleka. Dziekuję za wszystkie rady. walczymy dalej troche mleka modyfikowanego troche cyca i dajemy rade. Nie czuje juz takiej presji jak na poczatku . tak sie zafiksowalam mlekiem ze nie potrafilam sie cieczyc moim skarbeczkiem. Teraz zaczynamy drugi tydzien z zupelnie innym podejciem:)
 
juz sie pogodziłam z tym że mam mało mleka. Dziekuję za wszystkie rady. walczymy dalej troche mleka modyfikowanego troche cyca i dajemy rade. Nie czuje juz takiej presji jak na poczatku . tak sie zafiksowalam mlekiem ze nie potrafilam sie cieczyc moim skarbeczkiem. Teraz zaczynamy drugi tydzien z zupelnie innym podejciem:)
Super podejście ! Brawo mama! :)
 
Tak trzymaj... szkoda ze ja tak późno się z tym pogodziłam... ale dzisiaj jestem już bogatsza o pewną najważniejsza sprawę... to nie mleko matki czyni ze dziecko jest szczęśliwe tylko dziecko jest szczęśliwe tylko wtedy gdy ma szczęśliwa mamę... I tego się trzymajmy nie da się wygrać ani z losem ani fizjologia... cieszmy się tym co mamy a mamy wiele zdrowe uśmiechnięte dzieci... Powodzenia
 
Rozwiązanie
Do góry