reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mało widoczna kreseczka na Teście

Dołączył(a)
10 Marzec 2021
Postów
14
Cześć, wczoraj zrobiłam test ciążowy, albo mi się wydaje albo jest tam malutka kreseczka (albo wpadam w paranoje) dodam, ze z mężem staramy się o dziecko od 2 lat, ostatnie cykle miałam na Clo (nie mam owulacji) przy tym cyklu były piękne 3 pecherzyki, pojawiły się niezbędne płyny gdy byłam na usg. Od 27.03 przyjmuje luteinę, po 5 dniach zrobiłam badanie progesteronu (45,70ng/ml) cykle mam nieregularne 31-35 dniowe. Planuje powtórzyć test jutro, czy myślicie, ze nie ma co się łudzić ? :(
 

Załączniki

  • 47746652-8EC9-4E8A-85B6-66541B93005E.jpeg
    47746652-8EC9-4E8A-85B6-66541B93005E.jpeg
    612 KB · Wyświetleń: 3 345
reklama
Coś tam widać ;) Mi ten test wychodził negatywny, gdy wówczas innej firmy pokazywaly kreskę dużo wyraźniejszą, więc mu nie ufam ;) Powtórz może jutro test innej firmy, lub pójdź do laboratorium zbadać poziom bhcg. Będziesz miała pewność
 
Cześć, wczoraj zrobiłam test ciążowy, albo mi się wydaje albo jest tam malutka kreseczka (albo wpadam w paranoje) dodam, ze z mężem staramy się o dziecko od 2 lat, ostatnie cykle miałam na Clo (nie mam owulacji) przy tym cyklu były piękne 3 pecherzyki, pojawiły się niezbędne płyny gdy byłam na usg. Od 27.03 przyjmuje luteinę, po 5 dniach zrobiłam badanie progesteronu (45,70ng/ml) cykle mam nieregularne 31-35 dniowe. Planuje powtórzyć test jutro, czy myślicie, ze nie ma co się łudzić ? :(

Luteina podwyzsza wartosc proga we krwi. Kreseczka jest, jezeli odczytana w regulaminowym czasie to mozna podejrzewac, ze jestes w ciazy :) a cykle wahania 4 dni sa w normie ;) wiec to sa regularne cykle :) trzymam mocno kciuki! Zeby po tych 2 latach walki to bylo to :)
 
Koleżanka tez odradzała ten test z Pink, powtórzę jutro na innym, dla pewności czy wgl coś się pojawi. Od 20 robiłam testy owulacyjne i 22 miałam kreseczkę ciemniejsza od tej kontrolnej, 23 byłam pojawił się lekki płyn, pęcherzyk jeden pękł a dwa małe jesCze były na jednym jajniku, 26 byłam już już nie było żadnych pęcherzyków i ładny płyn.
 
reklama
Koleżanka tez odradzała ten test z Pink, powtórzę jutro na innym, dla pewności czy wgl coś się pojawi. Od 20 robiłam testy owulacyjne i 22 miałam kreseczkę ciemniejsza od tej kontrolnej, 23 byłam pojawił się lekki płyn, pęcherzyk jeden pękł a dwa małe jesCze były na jednym jajniku, 26 byłam już już nie było żadnych pęcherzyków i ładny płyn.
Cykle masz dosyć długie, więc możliwe że jeszcze ciąży nie wykryje.
Mnie pink nigdy nie oszukał. Pozostaje czekać lub zrobić bete.
 
Do góry