reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mało widoczna kreseczka na Teście

Powtórzyłam dziś test :(
Najgorsze jest to, że nie wiem którym kalendarzykiem się sugerować... jeden pokazuje ze okres powinnam mieć dziś, natomiast drugi, ze za dwa dni. Dzień mój 31dc. Czy powinnam sugerować się tym najdłuższym cyklem który mialam dwa miesiące temu czyli 35dni? Czy możliwe jest to ze test nie wykrył jeszcze ciąży? Tak bardzo niepokoi mnie ten ból jajnika, wczoraj nawet po NoSpa nic się nie polepszyło :/ do tego gdzie wcześniej bardzo rzadko chodziłam do toalety to przy tym cyklu ganiam non stop, temperatura na poziomie 37,5 od paru dni ogólnie czuje się inaczej nic zwykle przed okresem. Czy może dziać się coś poważniejszego skoro to nie ciaza?
 

Załączniki

  • 0CBD37AA-53E9-4AB1-B2B9-DD2965524B27.jpeg
    0CBD37AA-53E9-4AB1-B2B9-DD2965524B27.jpeg
    950,3 KB · Wyświetleń: 165
reklama
Powtórzyłam dziś test :(
Najgorsze jest to, że nie wiem którym kalendarzykiem się sugerować... jeden pokazuje ze okres powinnam mieć dziś, natomiast drugi, ze za dwa dni. Dzień mój 31dc. Czy powinnam sugerować się tym najdłuższym cyklem który mialam dwa miesiące temu czyli 35dni? Czy możliwe jest to ze test nie wykrył jeszcze ciąży? Tak bardzo niepokoi mnie ten ból jajnika, wczoraj nawet po NoSpa nic się nie polepszyło :/ do tego gdzie wcześniej bardzo rzadko chodziłam do toalety to przy tym cyklu ganiam non stop, temperatura na poziomie 37,5 od paru dni ogólnie czuje się inaczej nic zwykle przed okresem. Czy może dziać się coś poważniejszego skoro to nie ciaza?
Najlepiej skontaktuj się z lekarzem. Bez badań i diagnostyki oraz fachowego oka to jedynie wróżenie z fusów...
 
Powtórzyłam dziś test :(
Najgorsze jest to, że nie wiem którym kalendarzykiem się sugerować... jeden pokazuje ze okres powinnam mieć dziś, natomiast drugi, ze za dwa dni. Dzień mój 31dc. Czy powinnam sugerować się tym najdłuższym cyklem który mialam dwa miesiące temu czyli 35dni? Czy możliwe jest to ze test nie wykrył jeszcze ciąży? Tak bardzo niepokoi mnie ten ból jajnika, wczoraj nawet po NoSpa nic się nie polepszyło :/ do tego gdzie wcześniej bardzo rzadko chodziłam do toalety to przy tym cyklu ganiam non stop, temperatura na poziomie 37,5 od paru dni ogólnie czuje się inaczej nic zwykle przed okresem. Czy może dziać się coś poważniejszego skoro to nie ciaza?
Czestomocz ja mam zawsze przed @ ,ja bym jeszcze poczekala ,albo poszla na bete ,bo ta juz powinna pokazać ciaze , bol jajników u mnie byl w ciazy ,jak i przed każdą @ , nie sądzę żeby coś złego się działo, jeśli okres ma być za 2 dni to idz na bete i będziesz wiedzieć, test jest negatywny
 
Powtórzyłam dziś test :(
Najgorsze jest to, że nie wiem którym kalendarzykiem się sugerować... jeden pokazuje ze okres powinnam mieć dziś, natomiast drugi, ze za dwa dni. Dzień mój 31dc. Czy powinnam sugerować się tym najdłuższym cyklem który mialam dwa miesiące temu czyli 35dni? Czy możliwe jest to ze test nie wykrył jeszcze ciąży? Tak bardzo niepokoi mnie ten ból jajnika, wczoraj nawet po NoSpa nic się nie polepszyło :/ do tego gdzie wcześniej bardzo rzadko chodziłam do toalety to przy tym cyklu ganiam non stop, temperatura na poziomie 37,5 od paru dni ogólnie czuje się inaczej nic zwykle przed okresem. Czy może dziać się coś poważniejszego skoro to nie ciaza?

Ja bym powtorzyla pinka, ktorego robilas. Ten test z dzis to 10?
 
Czestomocz ja mam zawsze przed @ ,ja bym jeszcze poczekala ,albo poszla na bete ,bo ta juz powinna pokazać ciaze , bol jajników u mnie byl w ciazy ,jak i przed każdą @ , nie sądzę żeby coś złego się działo, jeśli okres ma być za 2 dni to idz na bete i będziesz wiedzieć, test jest negatywny
Ja rozumiem, tylko ze ten ból (kłucie) jajnika (tylko z prawej strony) jest inny niż ból przed @ nie wiem jak to wytłumaczyć. Tym bardziej ze nigdy takich dolegliwości przed nie miałam. Okropny ból który koił tylko ketonal zaczynał się gdy @ już się pojawiła. Dlatego gdybym miała tak zawsze przed @ nie martwiłabym się tym. Pozostaje mi uzbroić się w cierpliwość i poczekać na niechcianą @ :(
 
A jeszcze odnoście luteiny. Powinnam przestać ja już dziś brać? Bo moja gin powiedziała ze do dnia miesiączki, jak nie przyjdzie to brać dalej... a przecież ja nie wiem kiedy ona dokładnie ma przyjść 🤯
 
Ja rozumiem, tylko ze ten ból (kłucie) jajnika (tylko z prawej strony) jest inny niż ból przed @ nie wiem jak to wytłumaczyć. Tym bardziej ze nigdy takich dolegliwości przed nie miałam. Okropny ból który koił tylko ketonal zaczynał się gdy @ już się pojawiła. Dlatego gdybym miała tak zawsze przed @ nie martwiłabym się tym. Pozostaje mi uzbroić się w cierpliwość i poczekać na niechcianą @ :(
To ja bym na bete poszla ,da pewnosc ,a Ty przestaniesz odchodzić od zmysłów , wiem jak to jest jak człowiek sie stara ,i doszukuje ,mialam tak samo przez 2 lata
 
Powtórzyłam dziś test :(
Najgorsze jest to, że nie wiem którym kalendarzykiem się sugerować... jeden pokazuje ze okres powinnam mieć dziś, natomiast drugi, ze za dwa dni. Dzień mój 31dc. Czy powinnam sugerować się tym najdłuższym cyklem który mialam dwa miesiące temu czyli 35dni? Czy możliwe jest to ze test nie wykrył jeszcze ciąży? Tak bardzo niepokoi mnie ten ból jajnika, wczoraj nawet po NoSpa nic się nie polepszyło :/ do tego gdzie wcześniej bardzo rzadko chodziłam do toalety to przy tym cyklu ganiam non stop, temperatura na poziomie 37,5 od paru dni ogólnie czuje się inaczej nic zwykle przed okresem. Czy może dziać się coś poważniejszego skoro to nie ciaza?
test moze nie pokazywać u mnie dopiero 3 dni po spodziewanej @ zaczelo sie cos pokazywać trzymam kciuki.
 
reklama
Czekam cały czas na @, puki co nie ma ale nie nastawiam się zbyt optymistycznie :) wszystkie dolegliwości zniknęły ale pojawiło się uczucie na dole brzucha jak na okres także pewnie zbliża się wielkimi krokami NIESTETY :)
Jak nie pojawi się do jutra bo to już 33dc to w poniedziałek pojadę na betę dla świetego spokoju :)

ps. Luteina może opóźnić okres? Boje się przestać brać. Tak jak pisałam moja gin powiedziała ze brać do spodziewanej miesiączki, jak nie przyjdzie to brać dalej :/ tylko u mnie jest raz tak raz inaczej. Ale z tego co wiem to jak ma przyjść to i tak przyjdzie bez względu na to czy będę brała luteinę. Czy się mylę? :)
 
Do góry