reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małopłytkowość

Dołączył(a)
28 Sierpień 2013
Postów
1
Witam. Moje dziecko ma 3 miesiące, ma małopłytkowość. Płytki krwi spadły mu teraz do 32 tysięcy. Szukam dobrego hematologa dziecięcego. Jeśli wiecie coś o małopłytkowości, lub zanacie hematologa dziecięcego. Bardzo proszę o pomoc.



 
reklama
Witam.Nie wiem z kąd pochodzisz,ale moja córka też podlega pod hematologa.My jeżdzimy do Gdańska na Dębinki,będzie prawie 2 lata.Nasza nigdy nie miała tak niskich(59 tys. najniżej).Szukaj jak najszybciej hematologa,bo to nisko.Przed wizytą pierwsza musielismy zrobić posiew moczu oraz usg jamy brzusznej.Mocz wyszedł ok,ale przy usg wyszło,że ma powiększoną śledzionę.
Jak będziesz mieć pytania pisz na pv,postaram się odpowiedzieć.
Napewno tego nie zostaw i koniecznie zgłoś się z tym do lekarza.Może dziecko ma infekcję i dlatego płytki spadły.Trzeba będzie za jakiś czas powtórzyć morfologię i okaże się,czy nadal spadają,czy może poszły w górę,co życzę z całego serca.
Tylko proszę nie czytaj dużo na ten temat i nie bierz sobie do serca.Najlepiej,gdy lekarz wszystko wyjaśni.Pozdrawiam.
 
Do góry