reklama

Malowanie w pokoju dziecięcym

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez IRMINA27, 23 Grudzień 2009.

1. IRMINA27

IRMINA27 Początkująca w BB

[FONT=Times New Roman, serif]Przyszła wreszcie pora żeby pomyśleć o remoncie w pokoju naszego szkraba. Chcemy go w jakiś nowoczesny sposób odmalować. Polećcie farby i kolory. Liczymy na pomoc z waszej strony! [/FONT]

2. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

My pokój sami malowaliśmy zwykłymi gąbko-zmywakami:tak:,do białej farby dodaliśmy pigmenty i coś takiego nam wyszło.Na jednej ścianie to nawet dinozaura da się zobaczyć.Jest wesoło i kolorowo.

3. reklama
  4. Katik

Katik ...jestem mamą...

a jakimi farbami pomalowac w pokoju dziecka przed naklejeniem naklejek? musza byc jakies specjalne???

Ostatnia edycja: 3 Styczeń 2010
  5. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Farba nie ma znaczenia-najwazniejsze zeby powierzchnia byla gladka....:tak:

6. ewa.k

ewa.k Zaciekawiona BB

myślę, że z Barw Natury wybierzesz coś do pokoju maluszka :-) mają ciekawe kolory, dobrze się z nich zmywa a do tego są całkowicie bezpieczne dla zdrowia bo charakteryzują się niską zawartością LZO

7. IRMINA27

racja, bo bezpieczeństwo to podstawa :yes: ewa.k, a jakim kolorem malowałaś?

8. zuska85

zuska85 Zaangażowana w BB

ja tez zastanawiam sie nad nowym kolorem dla malej :) i chyba bedzie standardowy delikatny roz a na tym bajeczne postacie

9. rudzia789

rudzia789 szczęściara

ja ma teraz podobny problem jestesmy w trakcie remontu pokoju Kacpra i najeicej klopotu sprawia mi wybranie koloru do pokoju...
    my w calym mieszkanu uzywalismy farb dulux uwazam ze sa bardzo dobre, wydajne a przede wszytskim bezpieczne dla otoczenia... nie maja zadnego zapachu i schna w mgnieniu oka...
    co do koloru to ja dla mojego babla wybralam cos takiego :) Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.najpiekniejszemeble.com/images/cms/2223/Meble/sosnowe/Sosna_pokoj_lak.jpg choc znajac zycie moze sie jeszcze wiele razy moje zdanie zmienic ;)

polecam tez strone
    Dulux Polska

10. reklama
  11. ewa.k

ewa.k Zaciekawiona BB

12. IRMINA27

Dzięki! Wybrałam z tej palety tradycyjny róż, a mianowicie kolor o nazwie różana altanka. Sufit natomiast odmalowany został zwykłą białą śnieżką max. Wygląda na to, że trafiliśmy z kolorem bo córcia jest zadowolona i ciągle by się tylko bawiła w swoim pokoiku. Nic dziwnego, bo chyba każda mała dziewczynka marzy o takiej kolorystyce.

Poleć forum