reklama

malowanie

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez sasanka, 22 Lipiec 2005.

1. sasanka

sasanka Zaciekawiona BB

Witam, jestem tu nowa.
    Zainteresował mnie ten wątek, gdyż mam dwójkę dzieci i czasami brakuje mi pomysłów na zabawy.
    Przeczytałam z ciekawością Wasze propozycje. Niektóre z nich wykorzystam.
    Chetnie też podzielę się swoimi pomysłami.
    Moja starsza córka - skonczone 3 lata - lubi malować farbami akwarelowymi.
    Aby jej to urozmaicić zaproponowałam aby malowała po szybie. Wykorzystujemy do tego celu szybę w kuchni, gdzie mała ma najlepszy dostęp.
    Akwarele łatwo się zmywa mokrą ściereczką.
    Mozna tworzyć wciąż nowe malunki bez stosu papierów.
    Oczywiście malowanie na papierze swoją drogą.
    Ostatnio kupiłam małej pisaki do pisania po białej tablicy. Też znakomicie sprawdzają się podczas pisania czy malowania na szybie.
    Spróbujcie, może Wasze dzieci też to polubia

2. reklama
  3. iN PLUS

iN PLUS Początkująca w BB

Wielkie malowanie dla dzieci

W jaki sposób stać się bohaterem ulubionej bajki i jak to jest gdy przymierza się siedmiomilowe buty? Jak skutecznie oddziela się groch od fasoli i jak przygotowuje magiczne eliksiry? Co zrobić by spotkać Kopciuszka i Kota w Butach? Nie wiesz - przyjdź na drugą edycję Kolorowych Emocji – już 3 czerwca tym razem aż w siedmiu miastach Polski.
    3 czerwca maluchy zbiorą się w wyznaczonych miejscach w Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi i Katowicach. Będą tam na nie czekać gotowe makiety budynków. Dzieciaki pomalują je tak kolorowo i w taki sposób, jak tylko pozwoli im na to wyobraźnia. Malowaniu towarzyszyć będą wesoła muzyka, quizy, zabawy, konkursy, wiele słodkich atrakcji i owocowy poczęstunek.
    Razem z aktorami i bohaterami dziecięcych opowiadań, zmęczone malowaniem maluchy wspólnie będą mogły poczytać lub posłuchać najpiękniejszych baśni.
    Podczas malowania każdemu dziecku zostanie zrobione zdjęcie. Dokładniej - zdjęcie jego uśmiechu. W ten sposób w każdym z miast zgromadzonych zostanie kilka tysięcy pogodnych twarzy. Wszystkie umieścimy w Wielkiej Księdze Uśmiechu.
    Impreza ma charakter prorodzinny. Kolorowe Emocje są skierowane do dzieci od 3 do 13 lat

Przyjdź i pobaw się z nami 3 czerwca o godzinie 11.00
    Wrocław – Rynek (Plac Gołębi)
    Poznań – Stary Rynek,
    Warszawa - Park Szczęśliwicki ,
    Łódź - Rynek Starego Miasta,
    Szczecin - Park Kasprowicza( Psia Polana)
    Katowice –Dom Kultury – Giszowiec, Plac Pod Lipami
    Gdańsk - Długi Targ (od 12.00)

Więcej informacji WWW.koloroweemocje.pl

Poleć forum